Real active info display

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Bir isi daha bitirmenin mutlulugunu sizinle paylasmadan olmazdi.

Adim adim gelinen sonuc ve artik hayalet ekranimiz daha marifetli.

Discovery mib 2.5 pro cihaz hayalete navigasyonu aktarmanin temeliydi aslinda istedigim hayalette navigasyonu gormekti. Isin maddi boyutu bir yana izmirdeki imkansizliklar isi zorlastirsada iyiki bu forumdayim.

@Ömer Kahramansana tesekkur ederim her asamsinda emegin var.

Muhammet hocam uzaktan baglanip bu isin kodlama kismini ustlendi ve sorunsuz bir sekilde aktif ettik. Araya orjinal surus mod lisansinida aldik sagolsun.

@forjust1daytunadan gelen yerinde mudahaleler ile akisi yonlendirmesi.

Sonuc olarak aracimda lisansli surus mod ve hayalette navigasyona sahib oldum.

Emegi gecen herkese tesekkurler.

IMG-20200127-WA0114.jpeg

Bir isi daha bitirmenin mutlulugunu sizinle paylasmadan olmazdi.

Adim adim gelinen sonuc ve artik hayalet ekranimiz daha marifetli.

Discovery mib 2.5 pro cihaz hayalete navigasyonu aktarmanin temeliydi aslinda istedigim hayalette navigasyonu gormekti. Isin maddi boyutu bir yana izmirdeki imkansizliklar isi zorlastirsada iyiki bu forumdayim.

@Ömer Kahramansana tesekkur ederim her asamsinda emegin var.

Muhammet hocam uzaktan baglanip bu isin kodlama kismini ustlendi ve sorunsuz bir sekilde aktif ettik. Araya orjinal surus mod lisansinida aldik sagolsun.

@forjust1daytunadan gelen yerinde mudahaleler ile akisi yonlendirmesi.

Sonuc olarak aracimda lisansli surus mod ve hayalette navigasyona sahib oldum.

Emegi gecen herkese tesekkurler.

Ekli dosyayı görüntüle 27379
Hayırlı olsun maşallah.!! Lisanlı sürüş modu dediğiniz tam olarak nedir.?

@forzaGilles crackli olan şekilde yapılmayıp vw den lisans alarak yapılan sürüş modu aktivasyonu oluyor bildiğim kadarıyla, bu sayede araca serviste güncelleme yapılsa da sürüş modu uygulamasında bir problem oluşmuyor.

@GkM_2015 hayırlı olsun güle güle kullanın, bende başlıkta real yazınca birde bunun fake olanı mı var diye düşündüm bir an😂😂

hocam güzel görünüyor hoş ama navigasyonda trafik bilgisi olmadan bir anlamı olmuyor, o yüzden aslı olan carplay ekranı hayalete yansıtması lazım ama mümkün değil.

@Serkanasn @Savatagegenelde standart hayalete yeteneksiz diye yorum yapiyor ordan esinlenerek boyle bir baslik yaptim espirili olsun diye. :)

@ahmet306 haklisiniz. Eksikleri cok ama sizinde bildiginiz gibi ilk highline aldik dedim ya navigasyonu olmayan hayalet bir hic. Sonra bunu yaptik. Daha ilerisi yok malesef. Ilerde belki guncelleme vs bisiler gelir.

Geri
Üst Alt