Almalı mıyım

Gurhanizmir

Yeni Üye
İsim
Gürhan
Selam arkadaşlar. Forumda yeniyim,yıllardır golf tutkunuyum ama hiç golfum olmadı. Hoş hiç şahsi binek aracım da olmadı. Nasipse bu hafta bi golf alıcam. Azbiraz bi birikimim var. 2016 comfortline düz vites 1.2ts sürüş+ışık paketi 43bin km. Sol 2 iki kapı değişim sol çamurluk ve çamurluk boyalı. Arka bagaj ufak bi çarpmadan ötürü değişim. Buna bağlı trameri 9bin küsür. Başka hasarı kazası bs yok. Expertiz raporunu çıkardım bunlar harici temiz. Sadece 4 lastik istiyor. 95 bin istiyor. Çok kararsız kaldım. Siz tecribeli arkadaşlar bana öneride bulunabilirmi. Alınır yada alınmaz diye. Şimdiden tşkr ederim. Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam affola.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Gurhanizmir Almmaaaaaa

Piyasayi iyice arastir, firsatlar bitmez

Tok alici ol-Sabirli ol

Fiyatlar suanda tavan, yükselir diyenlere inanma

Arastirmaya devamm, insallah bulursun gönlüne göre bir araba

@Gurhanizmir hocam comfortline yerine sifir hata ayni paraya midline plus almani tavsiye ederim hatasiz olur ama eksik kalan noktalarinida zamanla tamamlayabilirsin .  Acelen var ise bu sekilde ilerlemek mantikli olur ama acelen yoksa bende beklemenden yanayim piyasa ucmus durumda resmen.

Fiyat su ortamda fena gozukmuyor, hasar yetkili serviste onarildiysa kaydu kuydu varsa alinip binilir.

isik paketli comf ile midline arasinda cok fark var. midlina bakmayin derim

Midline alıp sonradan doldurmak kolay bir işlem değil hocam. O yüzden ışık ve sürüş paketli araç ve düşük kmli araç için fiyat makul gözüküyor şahsi fikrim.

Fiyat makul duruyor bencede midline ı doldurmak Çok zor ve uğraştırıcı bencede alabilirsiniz yetkili serviste yapıldı ve geçmiş kazası ve resimleri biliniyorsa .

@bunyamin81 sahsen midline kullanicisi olarak zevkle ve kolaylikla aracimi istedigim sekilde dizayn ettim ve yaptigim degisikliklerde odedigim ucretler ile aracimla kiyaslanacak comfortline lar arasinda benim harcadigim paranin 3 kati fark var

Midline doldurmak zordur cok masraflı olur. Tabi bu doldurmak olayi kisiye göre değişir. Ambiyans aydinlatma , çift bolge dijital klima, alcantara spor koltuklar gibi şeyler bilmeyen kişiyi yorar. Min comfortline almakta fayda var

[mention=4688]bunyamin81[/mention] sahsen midline kullanicisi olarak zevkle ve kolaylikla aracimi istedigim sekilde dizayn ettim ve yaptigim degisikliklerde odedigim ucretler ile aracimla kiyaslanacak comfortline lar arasinda benim harcadigim paranin 3 kati fark var
Ne gibi özellikler ekleyebildiniz hocam 3/1 fiyatına aracınıza?

Midline doldurmak zordur cok masraflı olur. Tabi bu doldurmak olayi kisiye göre değişir. Ambiyans aydinlatma , çift bolge dijital klima, alcantara spor koltuklar gibi şeyler bilmeyen kişiyi yorar. Min comfortline almakta fayda var
Kesinlikle

Dostum yazık 95 bin tl ne o araba alınmaz git manuel midline plus 1.0 golf al hatta şuan fiyatlar tavan yaptı daha fazla yükselmesi imkansız yine bi ötv indirimi gelir bu gidişle. İlla alacaksan bayilerden 1.0 midline plus fiyatı al sıfır araba kazandırıyor söyladiğin arabanın hakkı normalde 55 60 binden fazla değil sıfır olsun temiz olsun golf golftür

söyladiğin arabanın hakkı normalde 55 60 binden fazla değil

3 sene önceki fiyatı söylediniz sanırım 😁 

Bu arada En düşük 1.0 tsi midline plus 105 bin tl. O da 100k km nin üstünde

Geri
Üst Alt