Golf 7 kalorifer sorunu

erencnglc

Yeni Üye
İsim
Eren
İyi pazarlar herkese.

Golf 7 aracımda kalorifer ısıtma sorunu yaşıyorum. Aracın sol tarafından sıcak hava geliyor iken sağa doğru gelen hava soğuyor. Sorunun kaynağı ne olabilir

Aynı sorun bende de var. Çözümü bilmiyorum. Belki başına gelen vardır. Bende manuel klima var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Aynı sorun bende de var. Çözümü bilmiyorum. Belki başına gelen vardır. Bende manuel klima var.
bu benim basima geldi klima yonlendirme motorunuz arizalanmis muhtemelen degismeso lazim gogusin altinda iki sene once serviste 400tl vermistim disarida sanayide tamiride mumkun

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
@mustik Teşekkürler. Bir baktırayım o zaman. Arkadaşın da sorunu aynı büyük ihtimal.

Upvote 0
Cevap yukarida :)  klima yonlendirme bozulmus 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Arkadaşlar kalorifer ısıtma sorunu petekten oluyor. Peteği söküp şişleyecekler sonra kaynak siz söktürmeden motorun arkasından 2 girişe takılan cihaz var onla temizletin yada söktürüp porçöz gibi ağır çözücülerle içteki korozyonu temizletin aşamaları yazıyorum radiatör açıcı kimyasal ile yarım gün kullanın ana rafyatörde temizlenir sonra tüm antfrizi doksünler o arada kalorifer peteğini temizletin 3 litre g13 antifriz geri kalana temiz market suyu araç daha iyi soğutacaktır motor fanı daha az açacaktır.. Bu araçlarda 5/6 yılda soğutma suyu çok pisleniyor ben yaptırdım çok memnun kaldım ankarada olan arkadaşlar kaygusuz oto necati ustaya gidebilirler...

Upvote 0

Geri
Üst Alt