STATİK VİRAJ FARININ ÇALIŞACAĞI HIZ ARALIĞINI AYARLAMAK

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Bi-xenon far bulunan araçlarda farların içindeki statik viraj farı olarak adlandırılan kısımdan, halojen farlı araçlarda ise sis farı üzerinden çalışan bu özellik normalde 0 - 40km/s aralığında çalışmaktadır.

1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

Üst Sınır

(4)-static AFS light-Upper speed threshold

New Value: 0 ile 260km/s arasında istediğiniz değeri yazabilirsiniz. Default Value: 40km/s

Alt Sınır

(3)-static AFS light-Lower speed threshold

New Value: 0 ile 260km/s arasında istediğiniz değeri yazabilirsiniz. Default Value: 0 km/s

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu değer sinyal verildiğinde de geçerli olan değeri değiştiriyor mu acaba. Çünkü dikkat ettiğim kadarıyla sinyal verildiğinde 25km'ye kadar yanmaya başlıyor statikler ama yanlışta olabilir.

ErsinEsk dedi:
Bu değer sinyal verildiğinde de geçerli olan değeri değiştiriyor mu acaba. Çünkü dikkat ettiğim kadarıyla sinyal verildiğinde 25km'ye kadar yanmaya başlıyor statikler ama yanlışta olabilir.
60'a kadar sinyalde de çalışıyor hocam. Daha doğrusu kaç KM'ye kadar çalışsın derseniz o sınıra kadar çalışıyor :)

Bende bu özellik şu şekilde ; Yanma hızı: Erken-Orta ve Geç şeklinde. Sanırsam  Tüm hız değerlerinde yanıyor benimkisi kısıtlama yok gibi 140 kadar : 140 dan sonrası otoban da sollamalar da gerekli görmemiş sanırım Alman mühendizler yada avrupada ki otoban yolların tamamı ışıklandırılmış yollar da olabılır :)

Ender dedi:
Bende bu özellik şu şekilde ; Yanma hızı: Erken-Orta ve Geç şeklinde. Sanırsam  Tüm hız değerlerinde yanıyor benimkisi kısıtlama yok gibi 140 kadar : 140 dan sonrası otoban da sollamalar da gerekli görmemiş sanırım Alman mühendizler yada avrupada ki otoban yolların tamamı ışıklandırılmış yollar da olabılır :)
koda girip baktınız mı? erken orta geç far sensörü hassasiyeti ayarı değerleri değil miydi hocam.

Orhan Hoca dedi:
koda girip baktınız mı? erken orta geç far sensörü hassasiyeti ayarı değerleri değil miydi hocam.
Bende ki Dinamik Dönüş Farı hız değerleri hocam. hızlı erken yada orta açılmasına olanak veriyor.

Dinamik Far Asistli araclarda olabılır dediğiniz

Ender dedi:
Bende ki Dinamik Dönüş Farı hız değerleri hocam. hızlı erken yada orta açılmasına olanak veriyor.

Dinamik Far Asistli araclarda olabılır dediğiniz
kodlama bu hocam.

http://www.golftutkusu.com/vag-kablosu-ile-aktive-edilebilen-ozellikler/34-isik-sensoru-hassasiyetini-ayarlamak/

Buda sensör ayarı Orhan hocam. bu farklı yani bahsettiğimiz olaydan.

Ender dedi:
Buda sensör ayarı Orhan hocam. bu farklı yani bahsettiğimiz olaydan.
anladım hocam. dinamik viraj farı menüsüne girmedim ondan bilmiyorum.

Aynen öyle bendede dinamik light assist var. Bu kodu uyguladım yine 0-40 arası çalışıyor. Ayrıca orta erken geç fln filan bende bir fark yaratmıyor

Aynen öyle bendede dinamik light assist var. Bu kodu uyguladım yine 0-40 arası çalışıyor. Ayrıca orta erken geç fln filan bende bir fark yaratmıyor
iyiymiş hocam, bi video gönderin diyecem ama hareketli göndermek çok eziyet vermeyecekse :)

Bendede var dla ayarladim 45 ten sonrasi icin ama calismadi bendede. Yeni kablomuz geldi aslinda 15.7.3 onla da bir deneyip yazariz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

260 a kadar olsun dedim otomatik bir değer olarak 4 km/sa yaptı araç 200 yaptım 72 yaptı, en son 120km/sa kadar kabul ediyor :D

Geri
Üst Alt