Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elninomk8

Üye
İsim
GolFF
Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@firatkavcu çok yüksek, başka bayileri arayın aynı donanımda olan metalik renkli araçlara 201-203 arasında fiyat aldim opak renk daha uygun olmalı 200 gibi mesela.

-

@Serkanasn bu arada fiyata  serak kaplama ön kapıt kapı eşiği  korum komple camlara film de hediye olarak verilecek . 

@Serkanasn bu arada fiyata  serak kaplama ön kapıt kapı eşiği  korum komple camlara film de hediye olarak verilecek . 
O hediye diye verdikleri şeyleri üstüne para verseler gene de yaptırmayın.!! 

Araçta koltuk ısıtma mı var yoksa kış paketi mi.? İkisi birbirinden farklı şeyler ve farklı fiyatları var.,

Tek başına koltuk ıstma alınamıyor.!!

Kış paketi: koltuk ısıtma, far yıkama, ısıtmalı cam suyu fiskiyeleri, silecek suyu azalması uyarı ikazı, normale göre daha büyük kapasiteli cam suyu deposu 

Kış paketi yoksa tek başına koltuk ısıtma alamayacağınız için o zaman araçta ergoActive koltuk opsiyonu vardır.!

ergoActive Spor Koltuklar:

-AGR sertifikalı 14 yöne manuel olarak ayarlanabilen ortopedik sürücü koltuğu, 

-Sürücü koltuğu baldır desteği

-4 yönlü elektikli bel desteği 

-2 yönlü minder yükseklik açısını ayarlama (koltuk yüksekliğinden bağımsız olarak)

-Isıtmalı ön koltuklar,

-Masaj fonksiyonlu sürücü koltuğu 

Merhaba, madem konu burda açılmış. Bende kendi aracım için sorayım. Bu hafta teslim edilecek 2019 model 1.5 tsi  dsg 150 hp, beyaz renk comfortline, 8 inç dokunmatik ekranı, hız sabitleyici ve görüş paketleriyle bana dedikleri fiyat 175 bin. Sizce alınmalımı arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

metalik renk+camtavan en az 10 bin lira yapar,  yani 185 bin lira

benim araca verilen teklif 170 bin lira (2019 4200km1.0 dsg comfort, sürüs-konfor, camtavan-metalik)

10-15 bin lira 1.5 motor icin makul, piyasasida ben alirken mayis ayinda 10 bin lira civariydi fark

matematik hesaplamalarima göre zarar etmezsiniz bu fiyattan alirsaniz (al-sat yapmamak kaydiyla)

tek sorun o fiyatlara camtavansiz arabanin pek talibi olmaz eger satmak isterseniz kisa sürede

@krym sanırım kısmi olarak haklısınız. Cam tavana bir türlü ısınamadım. Bir yaz güneşi görünce tıkırtı sesleri başlıyor diyen arkadaşlarım oldu, raylarına bakım yaptırmayınca sıkışmalar yaşanıp yağmur suyunu paspasa kadar aldı diyen arkadaşlarım var. Zaten enjektör, kurum bağlama, çekişten düşme ve ısınma öncesi acayip sesler gibi bakım sorunları yüzünden tdi sattım tsi ye geçiyorum. Bu saatten sonra bir de cam tavan tıkırtısı ,bakımı, bozulmasıyla uğraşmak istemedim açıkçası :(   

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt