6.5 İnç Multimedyada Klima Menüsünü Göremiyorum.

freelance

Üye
İsim
Kadir
Merhaba arkadaşlar,

Aracımda otomatik klima mevcut.Multimedyayı değiştirmeden önce klima kumandaları üzerindeki menu tuşuna bastığımda 5 inç multimedya ekrana klima detayları yansıyordu.6.5 inç Çin Multimedya'da ise düğmeye bastığımda herhangi bir görüntü yansımıyor ekrana.Kodlama ile ilgisi olabileceğini düşünüyorum.

Bilgisi olan ve yardımcı olabilecek var mı?

Benimde çin cihazı ama gösteriyor bende sıkıntı olmadı.

Upvote 0
@Han78 Ben de nette videolarda kullandığım cihazda bu menünün göründüğünü gördüm ama tuhaftır bende yok.Umarım kodlama ile düzelir.

Deneyimli arkadaşlardan destek bekliyoruz :)

Upvote 0
Bende de MIB2 6.5 inç Çinli cihaz var, klima menüsü görünüyor, sorun yok. Muhtemelen kodlamayla çözülüyordur sorununuz.

Upvote 0
@bcaksk Ben de öyle tahmin ediyorum.Mesajın için teşekkür ediyorum.Vagcom kablom var.Kodlamayı da bilen bir arkadaşımız paylaşırsa sorunu çözeceğiz İnşallah.

Upvote 0
@bcaksk çok teşekkür ederim sanırım bu typte car play yok ve araç yakıt bilgileri gelmiyor artı mfa ekranında  bazı bilgiler eksik doğrumudur kardeşim artı ve eksileri nelerdir acaba ? Car play teyple bu arasında kaldım da fikrinizi almak isterim kullanıcı olarak 

Upvote 0
@bcaksk çok teşekkür ederim sanırım bu typte car play yok ve araç yakıt bilgileri gelmiyor artı mfa ekranında  bazı bilgiler eksik doğrumudur kardeşim artı ve eksileri nelerdir acaba ? Car play teyple bu arasında kaldım da fikrinizi almak isterim kullanıcı olarak 
Car play yok hocam, mirrorlink ve video oynatma var bu ünitede. Yakıt bilgileri geliyor, sorun yok. Radyo, şarkı bilgileri gelmiyor MFA'ya. Direksiyondaki ses, şarkı kontrol tuşları çalışmıyordu, kodlamayla onlar da çözüldü. Bluetooth var, mfa'ya tüm bilgiler geliyor telefonla ilgili. Ben çok memnunum, telefon ekranını yansıtıp yolda maçları bile izliyorum.

Upvote 0
@bcaksk sizin telefonunuz nedir hocam? Nasıl ekranı yansıtıp maç falan izliyorsunuz? Birde navigasyon olabiliyor mu?

Upvote 0
@bcaksk sizin telefonunuz nedir hocam? Nasıl ekranı yansıtıp maç falan izliyorsunuz? Birde navigasyon olabiliyor mu?
Mirrorlink özelliği olan tüm telefonlarla yapılabilir. Ben Samsung C7 kullanıyorum. Telefonun ekranında ne varsa o görünüyor ekranda, navigasyonu da açarsanız onu yansıtırsınız ekrana.

Upvote 0

Geri
Üst Alt