ANKET- panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz?

panoramik açılır cam tavanı nasıl bilirsiniz? :)

• aldım memnun kalmadım keşke almasaydım

Kullanılan: 5 3.2%
  • aldım neredeyse hiç kullanmadım

Kullanılan: 10 6.4%
  • almadım çok da iyi oldu, iyi ki almamışım

Kullanılan: 25 16.0%
  • almadım çok pişmanım

Kullanılan: 19 12.2%
  • aldım çok memnunum, iyi ki almışım

Kullanılan: 75 48.1%
  • hazır araç aldım, ekletme imkanım olsaydı kesin alırdım

Kullanılan: 22 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    156
magic dedi:
@MSE

güzelmiş hocam çok teşekkür ederiz,

bir de hazır her tarafta yağmur varken arka koltuktan geniş açılı bir fotoğraf da güzel olurdu...

:mad:
Konya'da yaşıyorum hocam yağmur henüz buraya ulaşmadı :) ama yağmursuz olanından çekerim tabi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

silvershadow dedi:
@Nektar

Değerli Hocam,

Dostlar arasına hoş geldiniz

Umarım bu benzer güzel romantik yorumlardan mahrum bırakmazsınız bizleri. :)
Çok teşekkürler. Beraber bolca vakit geçirmek dileğiyle. Ben konuyu baltalamamak adına çekiliyorum müsadenizle [emoji4]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"açılır cam tavan" şimdiye kadarki sonuçlara göre forum ahalisinden geçerli notu almıştır,

olumlu oy 32  %82

olumsuz oy 7  %18

yine de @silvershadow hocanın ilk sayfadaki şerhini okumakta fayda var,

İlk eklediğim opsiyon.  Sunroof. İşlevsel.  Spor bir Gösterişli havası var ve elbette hava sirkülasyonu aralarında süper iş yapıyor.  Gökyüzü ve yağmur ayrı güzel onda. Her zaman açık  aralıklı bende.☺

One Life Live it.!!!

Ben almayı düşünmüyordum gereksiz buluyordum ama yağmurlu fotograf bnde bütün yargıları değiştirdi ve siparişimi cam tavanlı gectim..

muslumbingollu dedi:
Ben almayı düşünmüyordum gereksiz buluyordum ama yağmurlu fotograf bnde bütün yargıları değiştirdi ve siparişimi cam tavanlı gectim..
Ekletmeniz çok iyi olmuş hocam. Ama alışkanlık yapıyor hocam bilginiz olsun :) Golf'ten Passat'a biniyorum arabanın içinde bunalıyorum. Cam tavanı yok passatın :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

alalım almayalım artıları eksileri fiyat farkı vs derken.sunroof(panoramik cam tavvan) yine nasip olmadı. iyi mi oldu kötümü bilemedim tabiki artıları eksileri var. ama bugün izlediğim bir video biraz güvenlik problemi yarattığı gerçeğini ortaya koymuyor değil 

siz ne dersiniz arkdaşlar !!!

arfkync dedi:
alalım almayalım artıları eksileri fiyat farkı vs derken.sunroof(panoramik cam tavvan) yine nasip olmadı. iyi mi oldu kötümü bilemedim tabiki artıları eksileri var. ama bugün izlediğim bir video biraz güvenlik problemi yarattığı gerçeğini ortaya koymuyor değil 

Kaza anında normal tavan olması tabi ki daha güvenli ama mesela bunun gibi aracın kapılarının açılamadığı zamanlarda içerden kolayca çıkabilmenize de olanak sağlıyor. Geçen gün cam tavanlı bir araca bindim, içeride sunduğu ferahlık hissi bambaşkaymış cidden. Allah nasip ederse cam tavan veya sunrooflu bir araç olur bundan sonrakiler

@arfkync

Değerli Hocam;

Müsaadenizle mesajınızı buraya taşıdım. Konu dağınıklığı ve tekrarı olmaması açısından

Çünkü; Konu daha önce  enine boyuna tartışıldı.

Burada diğer konuya yönlendirici olmamak adına özellikle belirtmediğim fikrimi de özgürce paylaştım hatta.

Bu çekinceyi "Kesinlikle" taşıyanlardanım.

Milyonlarca olasılık arasında gerçekleşir veya gerçekleşmez ama benim paranoyak zihnimin rahat olması şart..

Bu açıdan çok şık görünse de ve hatta kıskansam da bu güzelliği sadece uzaktan bakmaya devam edeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cam tavansız olmaz imkanı olan varsa alsın derim çok farklı bir havaya sokuyor aracı

test sürüşü yapana kadar cam tavanın hayranıydım ve test sürüşü yaparken cam tavanlınbir araç denk geldi boyum biraz uzun ve kafa mesafesi beni çok rahatsız etti ve birde 3100 tl yi sırf araba havalı görünsün die vermek bana çok saçma geldiğinden cam tavan çok gereksiz geldi bana bunun yerine dcc almak çok çok daha mantıklı

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyaz üzerine cam tavan Golf için en güzel görüntü.  Scirocco bile mesela cam tavansız çok kötü. Hele premium araç alıp cam tavan almamak araca en büyük eziyet.

Cam tavanın araca kattığı gorsellik ve küçük de olsa iceriyi aydınlatması dışında bir yararı yok.

Cam tavan olmazsa olmazımdır. Bu biraz keyif işidir.

Cam tavansız bir Golf elbetteki tutkunu olmayacağımız anlamına gelmez, diğer aracımızda cam tavan yok zaten.

Güvenlik konusunda zaafiyet olduğunu sanmıyorum, dünyanın en prestijli ve en sağlam araçlarında bu seçenek mevcut.

3 yıllık tecrübelerimle artı ve eksilerini şöyle sıralayabilirim;

- Yazın aracın içi fazladan ısınıyor, perde yetersiz kalıyor

- İçeri toz daha fazla giriyor piano black konsol malum

- Ses ve tıkırtı yapabilir

+ Daha aydınlık ve ferah iç mekan

+ Araca kattığı görsellik

+ İkinci elde fark yaratan ve ayırt edici bir unsur

Cam tavan'ı bu sene ilk defa kullanıyorum Polo'mu satma sebeplerimden biri cam tavansız olmasıydı.

Artıları eksileri yazılmış zaten ancak bu bizdeki cam tavan neden tiguan daki gibi uzun değil anlamadım.

Geri
Üst Alt