Yeni 17 jantlarım

hsgur

Üye
İsim
Seçkin
Değerli forumdaşlar, beyaz Golf 7.5  aracımda 16 inç hita jantlar mevcuttu, eski golften kalma elimdeki kışlıklarla kullanmak üzere bugün itibarıyle 17 inç CMS marka jantları aldım, yarın montajı müteakip foto eklerim, fikirleriniz değerlidir, selamlar.

D56C5DB6-8293-4DAD-8B1A-00E387DA93A5.png

Olmuş bitmiş işe hayırlı olsun demek düşer.

Forumca orjinal jantlardan yanadır çoğumuzun tercihi, ama sizin tercihinizde farklı olmuş diğer Golf lere benzemeyecek en azından.

Aracın üzerinde güzel durur umarım , içinize sinerek kullanırsınız inşallah.

@hsgur Octavia vRS jantlarına benziyor, hayırlı olsun. Fotoğrafları bekliyoruz. 

Farklı bi jant seçimi olmuş, asıl önemlisi araç üzerinde nasıl durduğu, bunun için araçtaki duruşunun bir fotosunu da eklerseniz hepimiz görürüz.

Güle güle kullanın. Sizin hoşunuza gitti ise ne âlâ. Tekerinize taş değmesin.

Olmuş bitmiş işe hayırlı olsun demek düşer.

Forumca orjinal jantlardan yanadır çoğumuzun tercihi, ama sizin tercihinizde farklı olmuş diğer Golf lere benzemeyecek en azından.

Aracın üzerinde güzel durur umarım , içinize sinerek kullanırsınız inşallah.
en azından replika değil çünkü dijon jantları ya da seat leon 2019 fr larda gelen jantları da cms üretiyor öyle düşününce yine kaliteli bir markanın farklı jantı bence daha iyi çünkü farklı diğerlerinden :)

@Unclaimed 

Golfün jant çeşitlerini ve üreticileri bilgilerini nerde bulabiliriz acaba, mesela ben dijon u CMS nin ürettiğini bilmiyordum

jant çeşitlerine vw konfigüratöründen bakabilirsiniz ama üreticileri jantın arkasında görebiliyorsunuz yazılı kaynak varsa da ben bilmiyorum

arkadaşlar yeni jantlarım bunlar, sağ taraf kaldırımda olduğundan az miktar eğimli duruyor, yer yoktu sanayide kusura bakmayın, bu arada çiziksiz hitaları satılığa çıkarıyorum bilginize, selamlar.

23272B46-098A-4205-BF2A-B72CDA4DD5B1.jpeg

@hsgur Ben jant konusunda cok tecrübeli degilim, aldigim hicbir arabanin jantini degistirmedim ama sanirim 17 inc icinde yaylarin degismesi gerekiyor, biraz basik olsa cok daha güzel olurdu sanki

Değerli üstadlarım, 16 hita ve 2018 üretimi 16500 km yapmış yazlık lastik takımımı satacağım, sizin kadar tecrübem yok, biçeceğim fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? Not: Jantlarda çiziksizdir, şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim. Burası satılık bölümü olmadığından ve ilan vermek için henüz yetkim olmadığından sadece bir adet fotoğrafı hoşgörünüze sığınarak değer biçmemiz için ekliyorum. 

341F5777-C42D-414D-B973-F70D859B5EB7.jpeg

@krym Teşekkür ederim değerli fikriniz için, yaylar illa ki değişmesi zorunlu değil diye biliyorum çünkü bayiden çıkan 17 lerde de yaylar aynı bilmekteyim yanılıyorsam üstadlar düzeltsin, ancak estetik görüntü için faydalı olur sanırım ;)

üstad değilim ama bende 17 de değişikliğe gerek yok, 18 de değişiklik tavsiye ediliyor diye biliyorum, 18 taktırıp yay değiştirmeden devam edenlerde var.

arkadaşlar yeni jantlarım bunlar, sağ taraf kaldırımda olduğundan az miktar eğimli duruyor, yer yoktu sanayide kusura bakmayın, bu arada çiziksiz hitaları satılığa çıkarıyorum bilginize, selamlar.

Ekli dosyayı görüntüle 27248
Fena olmamış, güle güle kullanın. bence 16" ler i satmayın, aracı satacağınız zaman alacak olan kişi orijinallerini isteyebilir.

Geri
Üst Alt