Golf 5 Kullananlar İnsan değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

golfcu91

Üye
İsim
burhan
Arkadaşlar konu açıyoruz kimse cevap dahi vermiyor lakin üst modeller konu açınca hemen cevap veriliyor 

@Unclaimed tamam da güzel kardeşim yeni araç kullanması demek sorduğumuz konuda bilgisi yok demek mi ne saçma bir cevap bu yeni araç kullananlar hiç mi geçmemiş golf 5 ten 4 ten 

Upvote 0
Hocam size LPG yakıt tüketimiyle ilgili geçen hafta ivedi yardımcı oldum...

Burada !!!

Forumda olay ! 

Mecburiyetten LPG takılamayan mk6-mk7 TSI benzinli motor muhabbetleri üzerinden yürüyor

Eğer TSI Lara LPG takılsa burada 10 larca tecrübe olurdu ama yok?

Olmayan tecrübeye nasıl yorum bekliyorsunuz .

Olay golf 5 iniz olması değil golf 6 ve 7 TSI araçların LPG siz kullanılıyor olması

Elektrikli golf gelince de bir e-golf kullanıcısı buraya gelip soru sorarsa yine aynen konuya Arap kalırız ! (Adamın aracı mk8-mk9)

Upvote 0
@frknyldrm @Unclaimed yok bilader burası belli bir grup var anca onlara yazıyor başka birsey yok 
@golfcu91 Hocam 5-6 sene önce farklı bir volkswagen forumunu ilgiyle takip ediyordum,  ciddi vakit de geçiriyordum forumda. Orada her kasadan golfe sahip kullanıcılar vardı, ben de Mk3 kullanıcısı idim. Bir gün içeriklerin büyük bir kısmı uçtu ve geri getirilemedi, ondan sonra forumu bıraktım.

Şimdi golf 7.5 sahibi olmak nasip oldu, forum araştırmasına girdim. Daha çok bu kasalara ait paylaşımların yapıldığı bir foruma kayıt olmak benim için daha mantıklı olacaktı ve burayı seçtim, bilmem anlatabildim mi.

Ya siz de böyle bir yol izleyecekseniz, ya sorularınıza yanıt almak için biraz daha bekleyeceksiniz ya da foruma golf 5 sahiplerini davet edip buraları şenlendireceksiniz. Emin olun biz de ilgi ile takip ederiz.

Upvote 0
forumun herkes her arabadan anlar gibi bir iddiası yok. her modelin belli bir kullanıcısı var az olur çok olur bence gereksiz alınganlık yapıyorsunuz.

Upvote 0
Arkadaşlar konu açıyoruz kimse cevap dahi vermiyor lakin üst modeller konu açınca hemen cevap veriliyor 
Hocam siz kendinizi zaten buna şartlamışsınız, açtığınız konularda bu bariz belli oluyor. 

Alınganlığa gerek yok, benim açtığım nice konuları dönüp dolaşıp yine ben çözümünü bulup cevapladım. Yani kendi sorunumu kendim hallettim.  

Bu forumda seninki eski benimki yeni olayı yok, olamaz,  kaldı ki Burda tanıdığım insanların aklının ucundan Bile böyle birşey geçmez. 

Tabii sizin açtığınız konulara cevap gelmeyince sizde böyle bir düşünceye girdiniz.

Ama burası öyle bir yer değil hocam, paylaşımlara mutlaka devam edin. Bildiğimiz anladığımız şeyler olursa mutlaka herkes cevap verecektir.

Upvote 0
Herkes bildiği konuda yardımcı olmaya çalışıyor fakat her yazılan konuya da mutlaka cevap gelir diye bir şey yok hocam. Golf 7 kullanıcıları daha fazla olduğu için önceki jenerasyon içerikleri biraz daha az olabiliyor doğal olarak.

Mesela konu açıp bir soru sorarsınız ve belki cevap gelmez. Ama siz yine de cevabı bulduğunuzda forumdaki konuya çözümü/cevabı yazarsanız bu diğer sorunu yaşayanlara da rehber olmuş olur. Forum sitelerinde bilgi paylaşımı bu sayede artmaktadır.

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

1.Arkadas daha önce LPG'li Golf5 icin soru sormus 9 tane cevap almis,

2.Golf 5 yakit  tüketimi icin baslik acmis gayet güzel cevaplar almis

3. Ön yolcu Koltuğundan soğuk geliyor diye baslik acmis yeterli cevap almis

4.Fakir Yakıt Kullanımı hatası? diye baslik acmis, cevaplar almis

5.Golf 5 triptonik 102 Bg Buji Tavsiyesi diye baslik acmis, cevap almis

1 yillik üyeyim topu topu 2 baslik acmisim, arkadas 1 haftalik üye, ve forumdan gayet iyi faydalanmis, kendi konulari disinda hicbir yere katkida bulunmamis, sadece almis hic vermemis, tek yönlü kullanmis, üstüne birde böyle bir baslik acmis, yorumu size birakyiorum

Upvote 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt