Golf 7 Film

Caglarr

Yeni Üye
İsim
Çağlar
Arkadaşlar merhaba İstanbul’da yaşıyorum golf 7 aracımın ön yan camlarına film çektirmek istiyorum. İstanbul da önerebileceğiniz bi yer var mıdır? Teşekkür ederim 

Arkadaşlar merhaba İstanbul’da yaşıyorum golf 7 aracımın ön yan camlarına film çektirmek istiyorum. İstanbul da önerebileceğiniz bi yer var mıdır? Teşekkür ederim 
@Caglarr Göztepe'de önerebileceğim biri var, Llumar uyguluyor. İki aracıma uygulama yaptırdım, memnun kaldım. İsterseniz iletişim bilgilerini gönderebilirim.

@frknyldrm Göztepe'deyse bende öğreneyim, yakinda yaptiricam ve bende Göztepe'deyim:)

Fiyat nedir hocam tüm camlara uygulama.
@typhoons Geçtiğimiz temmuz ayının ortasında ön cam hariç 600 TL' ye yaptırmıştım. Ön yanlar atr15, arkalar atr05 yaptırdım.

Ön cama yaptırırsam air80 veya pp60 yaptırırım. Air80'in maliyetinden ötürü 5 cam yaptırmıştım, zira tek başına 5 camdan daha pahalı oluyor. :)

@typhoons Geçtiğimiz temmuz ayının ortasında ön cam hariç 600 TL' ye yaptırmıştım. Ön yanlar atr15, arkalar atr05 yaptırdım.

Ön cama yaptırırsam air80 veya pp60 yaptırırım. Air80'in maliyetinden ötürü 5 cam yaptırmıştım, zira tek başına 5 camdan daha pahalı oluyor. :)
2 araçta air 80 1 araçta atr35 kullanmış biri olarak atr35 candır

@mbonat Hocam ben ön camda karartma istemeyenlerdenim ve air80 tam bana göre. Camda film var mı yok mu neredeyse anlaşılmıyor fakat ısıyı yeterli ölçüde kesiyor. Üzerine güneş vurduğunda da dışarıdan harika bir görüntüsü oluyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çk iyi olur geçici süre ile İstanbul da ikamet ettiğim için bu konularda çk bilgim YÖK. Göztepe’de ki bahsettiğiniz yerin iletişim bilgilerini atarsanız sevinirim 🙂

LLumar iyidir, En ön camda ATR50 (en açık tonu), ön sürücü ve yolcu camında ATR35, ve arka camlar fabrikasyon biraz koyu olduğu için eşitlensin diye onlarada ATR50 yaptırmıştım. Çok memnunum. 

LLumar ATR serisi serisi iyidir, En ön cam için AIR80 şeffaf ama, UV kırar, Isı izolasyonu sağlar

3M CS serisi güzel mesela ama çok fazla sahtesi var piyasada 3M'in. Logoya değil distribütöre güvenmek lazım. 

LLumar Ahmet var, Kadıköy'de. Baya meşur. Maslakta Tanzer car. Bu ikiside işinin uzmanıdır. 

LLumar iyidir, En ön camda ATR50 (en açık tonu), ön sürücü ve yolcu camında ATR35, ve arka camlar fabrikasyon biraz koyu olduğu için eşitlensin diye onlarada ATR50 yaptırmıştım. Çok memnunum. 

LLumar ATR serisi serisi iyidir, En ön cam için AIR80 şeffaf ama, UV kırar, Isı izolasyonu sağlar

3M CS serisi güzel mesela ama çok fazla sahtesi var piyasada 3M'in. Logoya değil distribütöre güvenmek lazım. 

LLumar Ahmet var, Kadıköy'de. Baya meşur. Maslakta Tanzer car. Bu ikiside işinin uzmanıdır. 
Ön cam için olan; ATR50 ile AIR80 arasında ne gibi farklılıklar var hocam.?

@forzaGilles ATR50 bir miktar karartma sağlar AIR80 ise renksiz gibidir film olduğu belli olmaz fakat güneş ışınlarını, uv ışınlarını vs. keser. İkisininde bu gibi geçirgenlik değerleri muhtemelen sitesinde yer alıyordur. ATR50 de 1 numara film gibi düşünebilirsin. Ek olarak değerler için aşağıdaki görsele göz atabilirsin.

image.png

Geri
Üst Alt