Vagcan pro vs vagcom cihazları

@İlker34 konuda daha öncede sordum cevap veren olmadı kendi aracım için kablo almıştım caddy 2k jetta için amerikan park ve corvette stop kodlaması nasıl yapabilirim ? baya bi araştırma yaptım vcds deki gibi pek konu yok nasıl yapıldığına dair 

Bunlar vcds ile aynı. Fark yok hıcam. Kodlama ile yapılıyor. Cihazın özelliği değil. 

@İlker34 onu biliyorum ondan yana sıkıntı yok sadece programı kullanmayı hiç bilmiyorum vcds de resimler videolar var nasıl olduguna dair vcpde bunun gibi şeyler yok o kısmını sordum programda hangi adımları izleyeceğim

@İlker34 bro bende klone var sadece bana leonda atıyorum fullink video oynatma lazım yada diğerlerindeki video oynatmayı açmam lazım

Hocam kodlama kanalları aynı sadece gösterme şekille farklı. Biraz içinde gezerek aralarındaki farkı anlaman o mantığı geliştirmen lazım.

@İlker34 bro bende klone var sadece bana leonda atıyorum fullink video oynatma lazım yada diğerlerindeki video oynatmayı açmam lazım
Vcp ile yapılabileceğini mi düşünüyorsun ?Arabadaki cihazda öyle bir özellik yok ki senin bağladığın program onu aktif edebilirsin. Senin istediğin telefondan alakalı bir durum .Telefonunda video oynatma ve bunu ekrana yansıtma mantığını anlar o adımı aşarsan zaten cihaz buna izin verir ekstra kodlamaya gerek yok.

@İlker34 mirror linkten bahsediyorsun hayır nornalde kodlama yapılıyor ve klip sttığında oynatabiliuorsun bunu bulamadım bir türlü

@cemtan Video oynatma icin bunu yapabilen medya cihaz gerekli, Vcp'nin tek yaptığı Video oynatabilen cihazin hareket halinde kapanmasini engellemek ve hareket hakinde de video izletmek.

Durur halde Video izlenemeyen bir medya cihazini izlenir hale getiremezsin, @İlker34 hocam yazmış ama sen daha iyi biliyorsun demekki, bulursan umarim buraya bize de yazarsin :)

@CemK Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.

[mention=13394]CemK[/mention] Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.Abi takipteyim inşallah arkadaş yöntemi bulmuştur bizde faydalanırız.
Niye 2 defa yazdin [mention]CemK [/mention] zor mu anliyor

@altinoluksd kardeşim bende odis var golf 7.5 aracım var ben açamadım aktivasyon kodu vs istiyor internetten baktım aktivasyon kodu pahalı. Gizli özellik açma diye bir yer var oradaki adamlarla konuştum 600 tl ye aktif edebiliyormuş ama öyle crack şeklinde değil acaba cracksız 600 tl ye açabilirler mi ? Veya ben vcds ile bayağı uğraştım odis ile tarif etsen açabilme olasılığım nedir? Riski çoksa bulaşmayayım 😅

Geri
Üst Alt