Vagcan pro vs vagcom cihazları

Zibdis

Üye
İsim
Emirhan
Vag com (VCDS) ile kendi halimde uğraşıyorum vag can pro (VCP) diye bir program duydum vag com dan daha mı kapsamlıdır veya aynımıdır ve vag com çalıştırdığımız kablo ile vag can e bağlanabilir miyiz?

Vagcan pro yani vcp vagcomdan farklı.. cihazi ve lisansını almanız gerekli ve ciddi pahalıdır 

Tam olarak kapsamı nedir yani vag com dan daha mı kapsamlı yapabildiği şeyler 

Tam olarak kapsamı nedir yani vag com dan daha mı kapsamlı yapabildiği şeyler 
Evet daha kapsamlı, kontrol ünitelerine parametre falan atabilirsiniz ancak standart kullaniciysaniz verdiğiniz paranın karşılığını almaniz zor

@forjust1day Merhaba konuyu araştırırken denk geldim vag com dan vcp ye gecmek ıstıyorum yurt dısından vcp kablo sıparıs verdım elıme ulastı vcp kullanımı hakkında kaynak varmıdır ? Tesekkurler

Yok hocam zaten konuşma yok uygulamanın adı yazıyor uygulamayı gösteriyor bir şey anlatmıyor yaparken

@İlker34anladımm pekı nasıl yapıcaz kullanırken yalnız bırsey yaparsak yada ıstedıgımız ozellıklerı nasıl aktıf edecegız .vcp tr de pek yaygın degıl sanırım 

Hocam Türkiye’de desteği yok. Yanlışlardan dönmek için yedek almanı tavsiye ederim.

Halen araştırdığım fakat hakkında bir şey bulamadığım bir program kullananlar olursa geri dönüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim vag comdan farkları çok mu zor anlaşılabilir mi? bu tür şeyleri geri dönüşleriniz ile cevaplarsanız güzel olur

Program acayip derecede kapsamlı ufak çaplı eğitim alacağım öğrendiğim bilgileri burada paylaşırım vcds gibi değil işi ciddi anlamda kavramadan dokunmamak lazım 5f ve 4b modüllerine erişim sağlanabiliyor bunun yanı sıra hiç görmediğimiz parametreler var ilk olarak hareket halinde video oynatmayı açmayı öğreneceğim ve gizli özelliklerin açamadığımız bir kaç tanesini en kısa zamanda öğrenip yeni konuda paylaşacğaım(kendi 2020leon aracımda yağmurda camların ve sanrufun kapanmasını vcds ile açamamıştım vcp ile açılıyor aynı şekilde dwa sadece kitlerken çalışıyor açarken çalışmıyor) ekstra olarak golf 5 jetta 2012 kasada amerikan park kolaylıkla açılıyor 

@altinoluksd öğrendikçe paylaşırsan çok güzel olur eğer o şekilde yardımcı olursan vcp alacağım şu an alırsam ne yapacağımı bilemediğim için almıyorum

2-3 haftaya tam olarak kavramış olurum öğrendikçe bilgileri açık bir şekilde paylaşacağım

Geri
Üst Alt