keyles go anahtarım kayboldu!!!

tuncer_2632

Katılımcı Üye

İsim
Golf 7.5 Atlantic Blue
arkadaşlar merhaba sürekli kullandığım anahtarım izmir hilltown da kaybettimmuhtemelen cebimden düşmüş olmalı.

sıkıntı şu aracım keyles go özelliği var bu anahtarın yedeğini kullanacağım ancak kaybolan anahtarın yerine yenisini servisten mi almalıyım. Alırsam ne kadar bana maliyeti olur. kaskoyu bozdurmak istemiyorum. acil yardımlarınızı  bekliyorum..

Anahtarın fiyatı ortalama 1000 lirayı bulur tahminimce.Geçebilirde.Yarın servisi arayıp şasi numarasını vererek fiyat öğrenebilirsiniz.

arkadaşlar merhaba sürekli kullandığım anahtarım izmir hilltown da kaybettimmuhtemelen cebimden düşmüş olmalı.

sıkıntı şu aracım keyles go özelliği var bu anahtarın yedeğini kullanacağım ancak kaybolan anahtarın yerine yenisini servisten mi almalıyım. Alırsam ne kadar bana maliyeti olur. kaskoyu bozdurmak istemiyorum. acil yardımlarınızı  bekliyorum..
Pek çok kasko firması anahtar kaybını (hasarsızlık bozulmadan) karşılıyor.!! 

Pek çok kasko firması anahtar kaybını (hasarsızlık bozulmadan) karşılıyor.!! 
Temmuz ayında kaskomu yenilerken bilgi amaçlı sorduğumda, hasarsızlık indirimini etkilediği, etkilemeyen sigorta varsa 1 veya 2 tanedir onlarda da faklı klozların etkilediği söylendi. tabi dediğim 6,5 ay önceydi. değişen piyasalarda her gün farklı teklifler hizmetler olabiliyor. ama anahtarı servise bildirip kaybedildiğinin bilgisini de vermeli diye düşünüyorum. çünkü bildiğim kadarıyla kaybolan anahtarın çalınmaya karşı önlem için iptal edildiği yönünde.

Geri
Üst Alt