Halojen stopların çakarlı olarak kullanılması

Dün akşam bu uygulamayı denedim ancak hiç bir şey değişmedi daha sonra değeri 0 olarak değilde 100 olarak degistirdim fakat değişen bisey yok

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenkparlak dedi:
Dün akşam bu uygulamayı denedim ancak hiç bir şey değişmedi daha sonra değeri 0 olarak değilde 100 olarak degistirdim fakat değişen bisey yok

Hocam yanlış anlamayın lütfen, bende aynı hataya düştüm ondan soruyorum

Kodlamayı yapıp test ettiğiniz sırada farları açtınız mı

@cenkparlak Hocam @fcsrn Eren kardeşim çalışmama sebebini belirtmiş. Bu kodları gecenin bir yarısı yazmıştım, zaten farkettiyseniz kanalların tam adları yazmıyor. Şimdi son kısmına not düştüm. Bu kodlamanın çalışması için ya fren lambalarınızın DRL olarak ayarlanması lazım ya da kısa farlarınızın yanıyor olması... DRL olarak ayarlamadan da yansın derseniz onun da çaresi var ancak akşam deneyip not alayım öyle paylaşayım.

Eğer sarılar da kırmızılarla yansın hoşuma gidiyor derseniz ilk 2 işlemi yapmayın. 20BR-21 BR 23SL-24SL deki kodlamaları yapın. Farlar kapalıyken sadece sarı sinyal çalışır. Farları açınca kırmızılarla birlikte sarı da yanıp söner.

fcsrn dedi:

Hocam yanlış anlamayın lütfen, bende aynı hataya düştüm ondan soruyorum

Kodlamayı yapıp test ettiğiniz sırada farları açtınız mı
Tüm ışıklar kapalıyken kodladim daha sonra park fren far olarak denedim hiç birinde calismadi

MSE dedi:
@cenkparlak Hocam @fcsrn Eren kardeşim çalışmama sebebini belirtmiş. Bu kodları gecenin bir yarısı yazmıştım, zaten farkettiyseniz kanalların tam adları yazmıyor. Şimdi son kısmına not düştüm. Bu kodlamanın çalışması için ya fren lambalarınızın DRL olarak ayarlanması lazım ya da kısa farlarınızın yanıyor olması... DRL olarak ayarlamadan da yansın derseniz onun da çaresi var ancak akşam deneyip not alayım öyle paylaşayım.

Eğer sarılar da kırmızılarla yansın hoşuma gidiyor derseniz ilk 2 işlemi yapmayın. 20BR-21 BR 23SL-24SL deki kodlamaları yapın. Farlar kapalıyken sadece sarı sinyal çalışır. Farları açınca kırmızılarla birlikte sarı da yanıp söner.
Olması gerekenleri, yapmam gerekenleri ozelden veya buradan yazabilir misiniz?

cenkparlak dedi:

Olması gerekenleri, yapmam gerekenleri ozelden veya buradan yazabilir misiniz?

Hocam istediğiniz kodlamanın aynısı bende mevcut. Akşam bu konu üzerinden paylaşırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@cenkparlak hocam öncelikle kusura bakmayın dün akşam bakamadım.

Hocam gündüz fren lambalarım yanmasın ama sinyal verince fren lambalarım ile sinyal vereyim diyorsanız yapılacak eklemeyi yazıyorum. Kanallarda çakışma olursa bana haber verin ona göre yapalım kodlamayı

Sol dış

(13) Leuchte 20br

VALUE : blinken links aktiv (beide phasen)

(14) Leuchte 20br

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 20br kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 20br

VALUE : maximize

Sağ dış

(13) Leuchte 21br

VALUE : blinken rechts aktiv (beide phasen)

(14) Leuchte 21br

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 21br kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 21br

Sol iç

(13) Leuchte 23sl

(14) Leuchte 23sl

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 23sl kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 23sl

Sağ iç

(13) Leuchte 24sl

VALUE : blinken rechts  aktiv (beide phasen)

(14) Leuchte 24sl

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 24sl kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 24sl

Bu kodlama her şartta çalışır. Farlar yansa da yanmasa da.

Arka fren lambalarınızı gündüz sürüş farı olarak kullanmak isterseniz

(12) Leuchte 20br-21br-23sl-24sl kanallarını Daytime Runing lights olarak seçin (üstteki). Başka bişey yapmaya gerek yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@SATURNUS2015 iyi günler bendeki kablo 18.9 ve kanal numarası yok farklı kodlar var kanalın başında ben bu yazdıgınız kanalların bendeki karşılığının ne oldugunu nasıl anlıycam teşekkürler 🙋🏼‍♂️ 

@yusuf bana leuhte den sonrası lazım mesela dimvert cd23 mesela ama sizin verdiğiniz kodlarda sadece kanalın numarası ve başı yazıyor 

@yusuf daha çok yeniyim kendi aracımı ve bir iki arkadaşın aracını sorunsuz olarak kodladm ama hep biryerlerden bakarak izleyerek yapıyorum bugün yarın deneyeceğim teşekkürler 🙏 

@SATURNUS2015 merhaba aracıma alttaki videodaki gibi sinyal ve stopları çakarlı yapmaya çalıstım fakat hem yeni oldugum için hemde yeni sürüm wagcom kullandıgım için codlar farklı çıkıyor bende oyüzden yapamadm rica etsem elinde kodları olan yazabilirmi yada sizdekilerin devamını yazabilirmisiniz teşekkürler =)

@MSE  hocam vu kodlamaların devamı yokmu isim olarak bide çakarlı sinyaldemi oluyor bu

On 24.01.2019 at 10:17 PM, Onrttl yazdı:

@SATURNUS2015 merhaba aracıma alttaki videodaki gibi sinyal ve stopları çakarlı yapmaya çalıstım fakat hem yeni oldugum için hemde yeni sürüm wagcom kullandıgım için codlar farklı çıkıyor bende oyüzden yapamadm rica etsem elinde kodları olan yazabilirmi yada sizdekilerin devamını yazabilirmisiniz teşekkürler =)

Bu özelliği kapatmam lazım sitede golfu olan yardım istemeye geliyor. vizeye girecekmiş arkadaş bu özelliği kapatabilirmiyiz diye rica etti orjinale cevirmemiz lazım kodlarına nasıl ulaşabilirim.

@cenkparlak hocam öncelikle kusura bakmayın dün akşam bakamadım.

Hocam gündüz fren lambalarım yanmasın ama sinyal verince fren lambalarım ile sinyal vereyim diyorsanız yapılacak eklemeyi yazıyorum. Kanallarda çakışma olursa bana haber verin ona göre yapalım kodlamayı

Sol dış

(13) Leuchte 20br

(14) Leuchte 20br

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 20br kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 20br

Sağ dış

(13) Leuchte 21br

(14) Leuchte 21br

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 21br kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 21br

Sol iç

(13) Leuchte 23sl

(14) Leuchte 23sl

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 23sl kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 23sl

Sağ iç

(13) Leuchte 24sl

(14) Leuchte 24sl

VALUE : .... Buraya yazacağınız değer (10) Leuchte 24sl kanalındaki değerle aynı olsun.

(15) Leuchte 24sl

Bu kodlama her şartta çalışır. Farlar yansa da yanmasa da.

Arka fren lambalarınızı gündüz sürüş farı olarak kullanmak isterseniz

(12) Leuchte 20br-21br-23sl-24sl kanallarını Daytime Runing lights olarak seçin (üstteki). Başka bişey yapmaya gerek yoktur.

selamlar ,

bu işlemin iptali için ne yapmam lazım ? kendimce fikir yürüterek bişeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı.
Yardımcı olabilir misiniz ?

Geri
Üst Alt