Xiaomi telefonlarda Mirrorlink kullanabilen var mı?

freelance

Üye
İsim
Kadir
Merhaba arkadaşlar,

6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.

Belki aranızda bir şekilde bu özelliği kullanabilen vardır diye sormak istedim.

IMG_20200114_214307.jpg

Merhaba arkadaşlar,

6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.

Ekli dosyayı görüntüle 27093
aynı sekilde ben de dun rcd330 montajı yaptım ve xiaomi mi 9t cihazımla mirrorlink i aktif edemedim varsa bir yonten cok makbule gecer.

Merhaba arkadaşlar,

Ekli dosyayı görüntüle 27093

aynı sekilde ben de dun rcd330 montajı yaptım ve xiaomi mi 9t cihazımla mirrorlink i aktif edemedim varsa bir yonten cok makbule gecer.
Ender hocanın şu yöntemini denediniz mi? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de aynı şekilde Huawei telefonumda bağlanamadım. Bir yolu varsa cidden çok iyi olur

@Recep Gül selamlar. maalesef @Ender hocamın postu inceledim ama mirrorlink li telefonlar listesinde xiaomi hic yok. android auto da olmuyor. kaldık oyle.

arastırmaya devam edecegim.

selam tekrar.

cozum bulamadım henuz ama samsung s4 mini de mirrorlink ozelligi varmıs. en ucuz bunu bulabildim. teyit edebilecek varmı bosu bosuna almayalım 2. elini.

selam tekrar.

cozum bulamadım henuz ama samsung s4 mini de mirrorlink ozelligi varmıs. en ucuz bunu bulabildim. teyit edebilecek varmı bosu bosuna almayalım 2. elini.
Hocam yanlış bilgi vermekte istemiyorum ama, sanırım S4 te mirrorlink desteği yok, youtube da izlediğim kadarı ile 3.parti yazılım kullanarak yapıyorlar. Mirrorlink özelliği yanlış hatırlamıyorsam S5 ve sonrası cihazlarda mevcuttu. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@rokhdall Yeni cihaz alacaksanız iphone düşünebilirsiniz Car Play özelliği Android Auto ve Mirrorlink'ten daha faydalı 

@UmutAsar selam. Tesekkur bilgi icin ama bendeki cihaDa carplay ozelligi yok. Ozellikle almadım.

maalesef şaomilerde mirrorlink yok. android autoyu çalıştıramıyorsanız telefonunuzdaki çift uygulamaları silin. ayar kısmından sildiğinizde telefonunuz yeniden başlatılacaktır o vakit android auto çalışır. rootlu şaomilerde android auto üzerinden mirrorlink yapmaya çalışanlar var youtubeta

@freelance @freelance @freelance bu konuyla baya uğraşmıştım sonucu olumsuz mirrolinki desteklediği telefonlar dışında telefonlar bağlanılmıyor Android auto apkyı indirip onunla bağlanabilirsin

Geri
Üst Alt