Golf 7 Led stop montajı sonrası yanıp sönme

@ogzogz malum siteden almıştım. İlan no : 745559063 get sistemi ile satın almıştım. 1 ay falan oldu. Satın alacaksanız çift taraflı bant ile ek güçlendirme yapın. Çünkü ürünün içindeki bant beklemekten dolayı güç olarak biraz güçsüzleşmiş

@Recep Gül @farukal Sanal Iskenceye devam

Vallahi o kaslar en kötüsü, evde kalmis koca arayan kezban gibi, sonra o marsipiyeller geliyor, ondan sonrada spoyler gelir>> Birtane arkadasta bu forumda hepsi birden vardi, satiliga cikardi, 1 haftaya kalmadan satti arabasini, galiba bende sorun var :)
Hocam aksine,ben kendi şahsıma konuşayım, aracımda kendinden beyaz sonrası siyah detaylar çok olduğu için yakışırıp  takıyorum. 

Örnek vermek gerekirse, cam tavan, direklerin olduğu kısım R-Line tamponun siyah olması Vs sonradan eklenecek siyah detaylarda pek sırıtmıyor.

Artı Türkiye'den arka stoplar için çerçeve sticker sipariş etmiştim, geldiler fakat kesimi yanlış yapıldığı için yenisini talep ettim, gelince onlarıda göstereyim size  😁 sırada Jantları siyaha boyamak var😋😋

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym çok haklsınız.Golfü kötü gösteriyolar.ama naparsınız işte zevkeler ve renkler meselesi..:)

Valla kardes gostermedim biyere bence beyniyle ilgili problem aldigim kisi geri almayi kabul etti bosuna riske girmeye gerek yok sunu anladim 2. El kesinlikle led stop alinmaz

Bende de takılma sorunu oluyordu direnç takıp hallettik. Bunu elektronikçiler yapıyor.

Sizinkide taiwanmi birde direncten sonra hic bi problem kalmiomu birde aldigim kisi yaptir masrafini karsilarim dedi cok hosuma gitti boyle yapinca baya bi midem bulandi yani yaptirsak direnc kokten halolurmu

Peki istanbulda suraya git bu kisi sorunu halleder diceniz biri varmi

@Sinanmiray evet Tayvan. İstanbul'u bilemem ama oto sanayiler de direnç takmayı bilen elektronikçi bulursan yaparlar.

Saol kardes tesekkurler bide öyle denim eger kalici çözümse iyi

Geri
Üst Alt