Golf 7 Led stop montajı sonrası yanıp sönme

Sinanmiray

Üye
İsim
Sinan
Arkadaslar led stop taktirdim kabloda cektirdim kötü oldu sinyal ledlerinin kimisi takilio yanip sönüyo cok kòtü oldu ne yapmam gerekiyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Sinanmiray Hocam foruma girdiğinizde karşınıza içeriğini anlamadığınız onlarca "yardım" başlıklı konu çıkması hoşunuza gider mi? Ben sizin yerinize cevap vereyim; gitmez. (olması gereken)

Forumda probleminiz ile alakalı arama yaptıktan sonra benzer bir konu olmadığını düşünüyorsanız en azından başlığa açıklayıcı bir şey yazabilirsiniz. 

Bu probleminizi stopları taktırdığınız yere söylediniz mi, ne diyorlar?

Kablo cektirdigim yer bunlarda bu problem oluyo sik sik dedi aldigim kisiyle görüstüm yanlis baglanti yada soketlere bak dio oksitlenme varmi dedi 

Golfcülerde sevmedigim  2 konu:

1. Sacma sapan bodykitler-far kaslari

2. Far-Stop degistirme, bari orjinalleriyle degistirin, trafigi tehlikeye atmayin, kalitesiz bes para etmez taiwan plastigini far diye takmayin, bir tanesi var araci  benimkiyle ayni renk araba, farlari degistirmis kirmizili birsey yapmis, görüntü kirliligini birde zirt pirt paylasiyor>>> sanal iskence :)

2. Far-Stop degistirme, bari orjinalleriyle degistirin, trafigi tehlikeye atmayin, kalitesiz bes para etmez taiwan plastigini far diye takmayin, bir tanesi var araci  benimkiyle ayni renk araba, farlari degistirmis kirmizili birsey yapmis, görüntü kirliligini birde zirt pirt paylasiyor>>> sanal iskence :)
Hocam en sonunda bana far kaşlarını söktüreceksiniz :)

2. Far-Stop degistirme, bari orjinalleriyle degistirin, trafigi tehlikeye atmayin, kalitesiz bes para etmez taiwan plastigini far diye takmayin, bir tanesi var araci  benimkiyle ayni renk araba, farlari degistirmis kirmizili birsey yapmis, görüntü kirliligini birde zirt pirt paylasiyor>>> sanal iskence [emoji4]

2 maddeden taş bana geldi sandim

Allahtan bende kirmizi zamazingo yok yirttim

@Recep Gül @farukal Sanal Iskenceye devam

Vallahi o kaslar en kötüsü, evde kalmis koca arayan kezban gibi, sonra o marsipiyeller geliyor, ondan sonrada spoyler gelir>> Birtane arkadasta bu forumda hepsi birden vardi, satiliga cikardi, 1 haftaya kalmadan satti arabasini, galiba bende sorun var :)

@Recep Gül @farukal Sanal Iskenceye devam

Vallahi o kaslar en kötüsü, evde kalmis koca arayan kezban gibi, sonra o marsipiyeller geliyor, ondan sonrada spoyler gelir>> Birtane arkadasta bu forumda hepsi birden vardi, satiliga cikardi, 1 haftaya kalmadan satti arabasini, galiba bende sorun var :)
@krym hatırladım o aracı.Krom eklemeler vs biraz abartılıydı.

Geri
Üst Alt