VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

@Serkanasn 

Ayni distribütör Audi A3 1.5 TFSİ  Stronic Design +prestige+led paket cam tavanlı (highline muadili) araçlar için Mart teslim 213-214 gibi rakamlardan kapora aldı.

Bu durumda sizin dediğiniz rakamlara Golf 7.5 satamazlar.
Design olduğuna eminmisiniz ? Dynamic olmasın ?

Bayide Bu araca istedikleri fiyat 235? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@aydancan a3 daha ucuz olsa da golf 7,5 isteyen daha fazla, sanırım sportline dahil hiçbir a3 golf highline muadili olamıyor doluluk konusunda.

A3 dynamic sanırım Comfortline Golf ayarında ama Comf'dan daha fazla donanıma sahip.

@Savatage 

Hayır,yazdığım paket fakat Mart sonu teslim.

Kurlar ekstrem artmaz ise bu fiyattan verecekler.

Ama kurlarda ekstrem bir artış olursa ötv dilimi değişebilir.(% de 60 olarak)

Söylenen bu.

@Serkanasn 

O aracı 2019 da 5-6 ay sahiplendim.

Daha önce de 4 sene 2015 ve 2018 Golf 7 ve 7.5 Highline kullandım.

Eksileri ;Digital gösterge yok.Media sistemi daha basit.App Connect yok.Arka kol dayama yok.Arka koltuklarda cep yok.Arka oturma alanı Golf'ten kötü.Hız sabitleme yok.

Onun dışında Golf Highline ile benzer özelliklerde.

Koltuklar daha iyi(yarı deri),anahtarsız çalıştırma ve geri görüş var.Led farlar daha iyi .

@vsoner Hayır design veya sport paket+prestige+led +cam tavan.

Highline'dan eksikleri;

Hız sabitleme yok,app connect ilave dahi edilemiyor.Analog gösterge.

Ama şu an bu fiyattan araç kaldı mı bilmiyorum.

Bana geçen hafta telefonla teklif edildi.

Ben 2019 modelini kullanıp sattığım için düşünmedim.

@Savatage Doğru hocam. Çeşitli forum siteleri ve gruplarda da var. Bunlardan bir tanesinin fiyat teklifi. Martta gelecek araçlar fiyatları şekillendirecek.

8BDCE4BD-4150-4DCF-A965-D1C84BAB8727.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak

Eğer alınabilyorsa yada (alındıysa son 15 günde) , alınacaksa martta ? (Kur zammı yemeden) bayide bulunacaksa 

Şimdilerde 225-230 a sarı siteden 1.5 high golf alana ?

Asrın hatasını yapmışsın be kardeşim demek lazım

Nasıl golf yanında  leona burun kıvırıyoruz , 

Golf yanında a3 ü teraziye koyduğumuzda durum ortada

Hayalet ekran ? Yok a3 de?

Harita açılmayan hayalet ekran 850 liralık huwai tablet muadili bisey  ? Isıklı cicili bicili eğlencelik kadran iste 

@AhmetCakmak Hocam bugün dogus city esenyurttaydim, o araba o fiyat ama hepsi satilmis, sedanlar da satilmis, audi de araba yoktu, kotalari düsük almislar, kota acilmasini bekliyoruz en erken haziran dediler, zam gelecek dediler, birde bu A3'ler artik üretilmiyormus, yil sonu yeni kasa gelecek dediler.

Sonra skodaya gectim, hic arabalari yok, ön siparisde almiyorlar, gemide gelende yok

VW kismina gectim, troc var bir tane, baska araba yok

Seat kisminada ugramadim bile

DOD'da kötü durumda A4 1.4 vardi, 2017 model, sagi solu boya atmis, hor kullanilmis, 220 bin liraydi, kaput boyali, dikkatimi birtek bu arac cekti

@Alpyaman aynsini banada dediler bugün, siparisini iptal eden olursa sizi listeye alalim, size haber veririz dediler, numarami biraktim ama kim siparisini iptal edecekte, sira bana gelecekte.......

@Alpyaman aynı opsiyonlar ile bu rakama verecekseler bende alayım 3-4 tane.

Standart cam tavanlı highline vermesinler sonra 210 bin rakamına.

Geri
Üst Alt