VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

Dsg ye fark almaktan ziyade manuel satışını bitirmek sanki amaç . Manuel alma Dsg al. Manuel alacaksan var. önceden 190.000 di şimdi sana 211.000 . Dsg ile aynı. 

Hocam 225 bin altı fiyat çok zor. Yurtdışı satış fiyatı 25000 euro civarı. Türkiye'deki vergi hesaplamaları ile 185 bin hayal gibi duruyor.
İlk gelen lansman arabasını bu şekilde tahmin ediyorum kisa sure icerisinde 200 olarak revize olur

@firatkavcu standart highline bir golf zaten şu anda da 202-203 civarında fiyatlarla veriliyor, iki ay sonra 210 dan aşağısına vermeyecekleri garanti gibi, bu arada 202-203 olanlar 2019 model bu ayrıntıyı atlamayalım.

@typhoons almanya ile fiyatlar genelde aynı oluyor hatta ülkemizde daha uygunda olabiliyor, eğer 25000 € ise fiyat 24500-25000 arasında bir fiyata satar doğuş oda yaklaşık 190 yapıyor en dolusu da 240 civarında olur gibi duruyor.

@typhoons almanya ile fiyatlar genelde aynı oluyor hatta ülkemizde daha uygunda olabiliyor, eğer 25000 € ise fiyat 24500-25000 arasında bir fiyata satar doğuş oda yaklaşık 190 yapıyor en dolusu da 240 civarında olur gibi duruyor.
Ülkemizde ki ÖTV ve KDV oranlarini katınca ham fiyat 163500+ÖTV+kdv+doğuşun kâr politikası bence 225 bile az.

@typhoons yok o şekilde değil aslında, nihayetinde doğuş araçları ithal ederken almanyada kuruş vergi ödemiyor, bildiğim kadarıyla almanyada vergiler daha yüksek o sebeple vw fiyatları genelde ülkemizde daha uygun oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liste yenilendi diye yazmıştım. Site sorunu var galiba aynısı var şuan. Bir sayfada sadece 2019 gözükürken başka bir sayfadan girince 2020 de gözüküyor ve yukarıdaki fiyatlar ile aynı..

Moderatör tarafında düzenlendi:
dsg manual fiyat farkını bilemem fakat 1.5TSI maliyetli bir motor ve başka ülkelerde de 1.6TDI'dan ucuza satılmıyor.

Yahu 250 bin yazıp listeye 200 bine veriyorsunuz. Sonra arabasını satan dangalak liste fiyatına bakıp 240 yazıyo.  2. el in icine ettiniz. Ne kadara satacaksanız listeye onu yazın artık.  Eskiden yüzde 3-5 indirim olurdu hesap belliydi.  Böyle saçmalık olmaz.

Ohhh be Manuel’in kıymetini anlamışlar😂😂, onlar da DSG nin sıkıntılarından bıkmışlar demek ki😂😂

Ben 2017 dsg highline dizel aracımı 230 a sarı siteye koyarım artık :D  lütfen sövmeyin ironi yapıyorum :DD

Geri
Üst Alt