TAIWAN KAYAR LED STOP ARIYORUM SOL DIŞ - TEMİN EDİLDİ

hımm hadi metin abiniz verecek fiyat:) adam bizi kovalamasın sonra:) 

pazartesi öğlene kadar :)

kayar led stop nakit montaj yok 1750₺

far sallıyorum 2200₺

ya arayın görüşün kim ne istiyorsa tampon falan filan beni söyleyin ne gerekiyorsa yapılacak

yerse:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Supersin tesekkur ederim

Cennetten yeri kaptin sagolasin

Aslinda boyle 100 tl icin kastirmazdim su an psikolojik ve maddi olarak çöküntü deyim

Isten atildim tazminatsiz issizlik maasi bile alamiyorum

Whatsapta bana bagli stajere kufur etmekten

Ise iade davasi acamiyorum avukatim var altinizda bagli birine kufur asagilama ve rencide etmeye girdiginden suc teskil ediyor zaman ve nakit kaybi oldugundan gereksiz dava acmayacagim
Zaten bu stajerler ancak boş konuşur çok konuşur işe geldimi verimsizler.

Çok geçmiş olsun hocam...bu aralar gözüm hiç birşeyi götürmüyor yemin ederim, yani tutmayacağım salcam kendimi, ortam müsait değil... Niye ya niye vurup kaçarsın ne şer...neyse 

Çok geçmiş olsun hocam...bu aralar gözüm hiç birşeyi götürmüyor yemin ederim, yani tutmayacağım salcam kendimi, ortam müsait değil... Niye ya niye vurup kaçarsın ne şer...neyse 
Tesekkur ederim

Bos verin en büyük derdimiz bu olsun

Tesekkur ederim

Bos verin en büyük derdimiz bu olsun
Mecburen boşveriyoruz hocam, biz eşimize dostumuza kızıyoruz yeri geldiğinde araca şaka da olsa müdahale ettiklerinde,elin kendini bilmezi babasının malıymış gibi gelip vurup gidiyor. Sen istediğin kadar gözün gibi bak arabaya....

Geçmiş olsun hocam. İnşallah işler de en kısa zamanda daha iyi olur.

Ben de birkaç hafta sonra bunlardan taktıracağım ama işte böyle risk de var. Neyse çözülür bi şekilde seninki gibi :)

Çok geçmiş olsun Bülent bey. Umarım sıkıntılarını en kısa zamanda çözersin. 

Geçmiş olsun hocam. İnşallah işler de en kısa zamanda daha iyi olur.
Ben de birkaç hafta sonra bunlardan taktıracağım ama işte böyle risk de var. Neyse çözülür bi şekilde seninki gibi [emoji4]

Tesekkur ederim

Risk her zaman var takmayin kafaya taktirin keyfini cikartin

Simdi den gule gule kullanin

Geri
Üst Alt