Jantları Büyüttüm.

@lazonur Hayırlı olsun. Jant vs kişiselleştirilmiş tüm eklentiler kişiye özeldir. Bence senin baktığın göz önemli. Ben kişisel olarak duruşunu beğenmedim lastik yanak mı kalın jant mı çok pastel kalmış araçta anlamadım tam. Ama benim bu benim fikrim senin için çok önemli olmamalı :)  Tekrar hayırlı olsun senin için. Golf çuval giyse ne yazar golf golftür. ;)

Yaza doğru bende beyaz comf aracımı 17 janta çıkaracağım. durban yada dijon gibi klasik modellerden birini tercih edeceğim. 

Kursun gri ve siyah renge daha cok yakisiyo bu jant..

Ama 7 bu; olmamis diyemem :D

Cok yakisikli ve masculen duruyo... 7 nin ruhunu daha gorunur kilmis.. Aracin rengi narin kaliyo sadece..

Benim leylek gibi duran dijonlu kursun gri 7 mden daha orjinal ve bakilasi gorundugu kesin ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@lazonur hayırlı olsun güle güle kullanın, eski hali de güzelmiş aslında genel olarak herkesin görüşü sanırım dijon alıp 3,5 cm yay ile montaj yaptırsaydınız çok daha iyi olurmuş gibi😊

17” proteria tuhaf durmuş yanaklar etli görünüyor :)  ama hayırlı uğurlu olsun mutlu günlerinizde kullanın inşallah

Hocam sizin hoşunuza gittiyse gerisi teferruat kendimizi mutlu edelim yeter. Jantlariniz aracınız güzel güle kullanın.

@krym hocam bende 18 inç takıcaktım çok araştırdım fakat bir çok yazı gördüm. 18 inç için 40 yanak lastk takmak gerekiyor 40 yanak lastik kullananların yorumlarına baktım. İstanbulda çok konforsuz katur kütür vuruyor. Ve lastik ömrü çok kısa balon yapıyor diye bir sürü yazı gördüm. O yüzden vazgeçtim.

@lazonur kesinlikle istanbul yolları konusunda haklısın . Ben de İstanbulda yaşıyorum. Dün amortisörlerimin değişeceğini öğrenince canım sıkıldı. jant işini askıya alma kararı aldım şimdilik. yaza kadar değişebilir fikrim tabi.:) Bu arada becerebilirsem örnek gri bir araca durban jant fotosu ekleyeceğim. ;)  Fena değil sanki. Ama 18 olduğunu ve epey bastığını unutmamak gerekli.

Fikrim aracın dinamiklerini etkileyecek modifiyeden uzak durmak. (Yay pres v.s. gibi) Fabrikadan standart basık yaylarda varmış ama malum çok pahalı.

0c20ed8b5f9a222c617d912dc3e8b35e.jpeg

@lazonur hocam araç benim değil :)  İnternetten buldum. gri araca açık renk jant dedin ya ondan ekledim. Benim araç beyaz stock golf 7 comf. sadece ayna kapaklarını siyah yaptım. :)  ama sahibine allah yine kaza bela vermesin tabi.

Geri
Üst Alt