Gün geçmiyor ki musibet eksik olmasın

Âmin hocam, işte kamera olması içinizi rahatlamış. O sarsıntıya alarm nasıl ötmemiş? 
@Recep GülAlarm yok malesef. Kimin yaptığı da kameraya yansıyor. İsteyerek yapmadığı da belli. Ona da tecrübe olduğunu düşündüğümden birşey söylemedim. Daha doğrusu benim bildiğimi dahi bilmiyor. Artık etrafta oluşabilecek durumları gözönünde bulundurarak park ediyorum. 

Neo-nazi işi falan değil hocam ! 

Motosiklet yada bisiklet sağ gigonu çarpmış aynaya

Almanya'da Anadolu tarzı ruh hastaları da vardır ama , böyle işlerle ugraşmazlar !

2013 de Köln tren istasyonunda gece 12 den 03:30 a vakit geçirdim! Münih treni bekledim

Ankara Aşti /istanbul esenler otogarı haltetmiş ....

40 -50 civarı ;

istasyonda yatıp barınan akli dengesi tümünün bozuk insan tiplemeleri gördüm.

Bir tanesi istasyon MC donaldsı camının önünde (camın tam arkasındaki masada yemek yiyenler vardı) 

Pantolonu indirdi çok afedersiniz büyük ihtiyacını halletti. Burası nasıl KÖLN?

Almanya'da hasta insanlar anca kendine hasta.

TR deki hastalar vur kır parçala öldür zarar ver felsefesinde 

Dediğim gibi motosiklet yada bisiklet gidon çarpması sonrası çizilme mevcut
Onların edep anlayışı bizden çok farklı.,  söylediğiniz gibi pantolonu indirip milletin içinde tuvaletini de yaparlar., afedersiniz sokak arasında başka şeylerde yaparlar., Oralarda böyle rahatsız olanlar kendi kendine hasta olmaya mecbur bırakılmışlar., başkasına zarar verdikleri anda iyi biliyor kanun balyoz gibi ensesinde., canına okurlar., 

Bir arkadaşım anlattığı olay aklıma geldi., kendisi eğitimci olarak 4-5 sene Londra’da yaşadı., bir akşam bizim çocuk misafirliğe giderken (bisikletle)., kaskını almayı unutuyor., Yol boyunca her gören araba yavaşlayıp veya durarak “kaskını takmayı unutmuşsunuz dikkatli olun..” diye defalarca uyarması., gideceğim yere vardığımda artık insanların durup uyarmasından fenalık geldi., Ondan sonra kaskı evde unutmak mı aslaa.. 

Hocam ben bu vakalara cok alıştım artık ilginçtir ki daha önceki leon fiesta astra gibi araclarımla böyle şeyler yaşamazken golf aldım alalı far cizme,cam kırma,ayna cizme,tampon cizme gibi şeyleri sürekli yaşıyorum golf 7 cok dikkat cektiğini bazen nazara bazen insanların cekemedikleri için yaptıklarını düşünüyorum eğer kasten yapmak isteyen birileri yoksa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynalar katlanır değilmi@Recep Gül

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok hocam maalesef katlanır değil, park ederken sadece sol aynayı katlayıp bırakıyorum. Soldan gelmesin diye aldığımız tedbir sağdan vurdu :)

Hocam ben bu vakalara cok alıştım artık ilginçtir ki daha önceki leon fiesta astra gibi araclarımla böyle şeyler yaşamazken golf aldım alalı far cizme,cam kırma,ayna cizme,tampon cizme gibi şeyleri sürekli yaşıyorum golf 7 cok dikkat cektiğini bazen nazara bazen insanların cekemedikleri için yaptıklarını düşünüyorum eğer kasten yapmak isteyen birileri yoksa.
Benim yaşadığım olay eminim ki isteyerek olmamıştır. Ama far çizme, cam kırma tampon çizme bunlar çekememezliğe girer. Kıskançlığa girer başka şeylere de girer. 

@Recep Gül çok geçmiş olsun hocam, bu motosiklet işi gibi duruyor... durup dururken hangi manyak o kısmı kırıp aynayı çizsin ki? Zarar verecek olsa kaportaya zarar verir... kuzenimin Mercedes kaputuna çizerek cinali resmi yapan OÇ gibi...

Recep Hocam  Geçmiş olsun, kamera kayda almışsa işin daha kolay olacaktır.

@Recep Gül Çok çok geçmiş olsun.bende geçen aracımın başına geldiğimde ayna geriye doğru açılmış büyük ihtimal motor vurdu ama çizik kırık ezik yoktu.bende bundan sonra aynalarımı kapatıyorum hem daha şekil duruyor 

@Recep Gül Çok çok geçmiş olsun.bende geçen aracımın başına geldiğimde ayna geriye doğru açılmış büyük ihtimal motor vurdu ama çizik kırık ezik yoktu.bende bundan sonra aynalarımı kapatıyorum hem daha şekil duruyor 
Aynen hocam, bu olaydan sonra bende kendim kapatıyorum ikisinide. Önceden sadece  yol tarafına kalan sol aynayı kapatırdım, sıkıntı olmasın diye ama şimdi ikisinide nerde olursa olsun kapatıyorum. 

En kısa sürede de katlanır ayna taktırıcam sanırım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt