Jump to content

firatkavcu

CHİCAGO 18 JANT GOLF 7.5 e gider mi?

Recommended Posts

Merhaba değişiklik ve farklılıgı seven biri olarak sizlere sormak istedim arkadaşlar sizce golf 7.5 e  chicago jant gider mi 2012-2015  arasında cc ve sciroccoda kullanılan bir jant modeli bilmeyen arkadaşlar için fotograf bıraktım. Bana maliyeti 2000 bin lirayı bulacak sizce bu jant golf 7.5 R line araca nasıl bir hava katar?

548CC6EC-9C59-4EAF-BD57-288101913E9B.jpeg

6F0F3FFF-8F27-4E7E-8046-953069BD0137.jpeg

CFAB7176-1E58-4AE2-8D38-8BD4D47674CA.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi, firatkavcu yazdı:

@yer_ucagi_34 bence de çok yakışmış. Proteria durban görmekten  daraldık artık . Sebring yine iyi ama oda pahalı 😁

Aynen öyle hocam bilinen modeller her yerde var. 3 senedir 19'' Sebring peşindeyim bi türlü istediğim fiyata düşüremedim aynı şekilde.:D

firatkavcu bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, firatkavcu yazdı:

@AhmetCakmak @frknyldrm  aracımda şuan 18 siyah talledega jantlar var Zaten . İlk sahibi kış lastiği alırken almış durbanları söküp bunları boyatıp takmış. Şuan elimde olan 2 fotograf bunlar. 

@firatkavcu Bence jantlarınızı boyatırsanız iş görebilir. 

İnternette kırmızı bir golf7 de görmüştüm, orjinal rengi ile 19" harika duruyordu.

firatkavcu bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm boyama kumlama için 1000 tl küsür istiyorlar . o parayı vermek içime sinmiyor . bir de beğenmezsem tks etmek için ekstra masrafa girerim. :( kararsızım bende . replica jantta asla kullanmam bilemiyorum.. birde jantlar 18 3 diş oldugu için araçta ufak duruyor gibi... 19 olsa daha iyi dururdu bencede ve orjinal gümüş gri rengi ile

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...