Golf 7 aracımda önüme kaya düşmesi sonucu kaza

İsim
Black53
Herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler.Nazaramı geliyoruz bilemiyorum malesef otobanda önüme kaya düşmesi sonucu durdum ve arkadan gelen araç duramayarak bana çarptı.kaskom 10 gün önce dolmuştu ve henüz yenileme fırsatı bulamamıştım.karşı tarafında kaskosu yok nasıl bir yol izlemeliyim7C49DCBA-E76A-459B-9A23-65FA9922A247.jpeg

7F7CB151-E5EB-4BF2-8128-178C72870C7E.jpeg

92251085-29DE-4D07-95D6-85C70F0CD7FB.jpeg

Geçmiş olsun takmayın kafanıza size birşey olmasın. Arkadan çarpan suçlu görülecektir.

Geçmiş olsun, kasko 1 ay içinde yenileme hakkınız olması lazım.

Kasko acentenizle görüşünüz.

Geçmiş olsun. Karşı taraf size arkadan çarptığı için suçlu sayılır ve sizin hasarınız karşı tarafın trafik sigortasından yapılır diye düşünüyorum.

Çok geçmiş olsun hocam. Neyseki sadece mala gelmiş.

Arkadan çarptığı için muhtemelen karşı taraf suçlu olur ve onun trafik sigortasından işlemler yapılır. Kaskonuzun bulunduğu sigorta şirketini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun,  Cana gelmediği için  şükredelim hocam.   Mal  bir şekilde hallediliyor.  Allah beterinden korusun.

@AhmetCakmak

1 aylık süre her türlü kasko hasarsızlık indiriminin diğer her türlü indirimleein devam edeceği kaybolmayacağı ek süredir.

kasko bittiği gün teminat bitmiştir.

@muratbinaoglu

Tutanak ! Ve Karar

öndeki (sizin aracın) aracın hasarı

arkadan çarpan aracın ZORUNLU TRAFİK SİGORTASINDAN karşılanır.

arkadan çarpan aracın kendi hasarını ancak kendi Kasko sigortası karşılar..zorunlu trafik arkadan çarpan aracın kendi hasarına karışmaz.. arkadan çarpanın kaskosu yokmuş..ona 2 kere geçmiş olsun demek lazım...çünkü kendi hasarını cebinden yaptırmak zorunda .

Doğrulama için @Adv_Dbl 

@AhmetCakmak

1 aylık süre her türlü kasko hasarsızlık indiriminin diğer her türlü indirimleein devam edeceği kaybolmayacağı ek süredir.

kasko bittiği gün teminat bitmiştir.
Evet biraz önce internetten kasko standartlarına baktım dediğiniz gibiymiş hocam teşekkürler düzeltme için. :)  Kaskoyu aksatmamak lazım. 

Geri
Üst Alt