İç Kararan Ayna

CemK

Katılımcı Üye

İsim
Cem
2014 Golk 7 ye 3G0857511AM kodlu Kararan dikiz aynası alıp taktım.

Ancak yanında gelen alt ve üst kapak araca uymadı, bu ayna ve dolayısı ile kapaklar 7.5 için sanırım, 7.5'da ayna değişmiş gibi?

Ayna uydu ama kapaklara çözüm bulamayacağız sanırım, ETKA'dan baktım ama uygun yok gibi?

Bu değişikliği yapan varmı kapağı nasıl çözdünüz?

2014 Golk 7 ye 3G0857511AM kodlu Kararan dikiz aynası alıp taktım.

Ancak yanında gelen alt ve üst kapak araca uymadı, bu ayna ve dolayısı ile kapaklar 7.5 için sanırım, 7.5'da ayna değişmiş gibi?

Ayna uydu ama kapaklara çözüm bulamayacağız sanırım, ETKA'dan baktım ama uygun yok gibi?

Bu değişikliği yapan varmı kapağı nasıl çözdünüz?
@CemK 7 ve 7.5 da dikiz aynası farklı dediğiniz gibi. Taktığınız ayna makyajlı kasaya ait.

7.5 comfortline aracıma kararan ayna takmıştım kapaklar sorunsuzca uymuştu . 7 comfortline ile 7.5 comfortline aynalarının olduğunu düşünüyorum.

Ek olarak makyajsız kasa 2016 larda çervesiz dikiz aynası mevcut.

@frknyldrm Evet öyle ama ayna sorunsuz uydu, sadece kapak hangisini kullanmak lazım acaba.

@mbonat  Eğer öyle ise uygun kapak olması lazım, varmı çevrenizde böyle araç? Ya Ayna kodu yada şase kodu ile uygun parçaları bulabilirim.

2016 çerçevesiz dikiz aynası 2017 şase golf 7 ile geldi ayrica ön camda 7.5 ile aynı.. bu sebeple yağmur sensörü olduğu yerin yapısı Farklı olduğu için trimler taşma yapıyor 

Geri
Üst Alt