R Line Direksiyon Simidi Retrofit

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Merhaba Dostlar;

Aracıma eklemek istediğim ve bu aşamada çokça arayıp bulmaya çalıştığım günleri geride bırakarak  Orjinal R Line direksiyonumuzu  Aracıma Taktık :)  

Orjinal Ürünü Yurtdışından Getirttik  Ortalama Fiyat Gümrük vergisine göre değişsede  Türkiye piyasasından yinede uyguna getirtilebiliyor. Servisten almak istense çok fahiş fiyatlar isteniyor. 2 .el alınmak istense Direksiyonda parlama çizik vs olması kaçınılmaz olabiliyor.

Fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşündüğüm bir uygulama olduğunu ifade etmek isterim 

herkese Keyifli Forumlar Dilerim.

20200112_161221.jpg

20200111_213002.jpg

20200111_100110.jpg

20200111_100116.jpg

20191220_113816.jpg

Screenshot_20191112-223107_Gallery.jpg

Hocam sadece simiti alıp airbag kapağı değişip mi taktınız yoksa airbag dahil mi direksiyon aldınız ? 

Hocam sadece simiti alıp airbag kapağı değişip mi taktınız yoksa airbag dahil mi direksiyon aldınız ? 
Airbag hariç alındı kendi aracımın airbag i kullanıldı hocam.

İnce bir detay... acc geliyor sanırım??????
olabilir aslında ama çok sevdiğim bir özellik değil aslında kendisi... yinede dursun bakalım şimdilik....CC süz kullanalım bir müddet :)  

Airbag hariç alındı kendi aracımın airbag i kullanıldı hocam.
Kapak olayı nasıl detaylı bir montaj anlatımıyla olsa böyle şeyler keşke ön tecrübeyi görmek bize de fayda sağlardı karşılaştığınız bi aksilik zorluk oldu mu ? Bir de nereden temin ettiniz yurt dışı dediğiniz için soruyorum satıcı linki felan 😎

Bu golf ise bizimki ne 😀

Şaka bir yana hayırlı olsun. El emeği göz nuru olurmuş.

Hayırlı olsun Ender hocam VW R Line direksiyonu bir başka güzel duruyor 😊
Teşekkürler Muhammed Hocam. Birlikte güzel işler yapmaya devam ediyoruz.  (y)

• Beğen
Tepkiler: MSE
@Emynation bende dirwksiyon degistirip kendi eirbagini kullandim. airbag sokunce metal bir cerceye bagli airbag kapagi onu tornabidayla actirip kapagi sokuyorsunuz yeni kapagi takip metal tirnaklari tekrar bastiriyorsunu kapaktaki tirnaklari tutmasi icin. Basit ama dikkat istiyor saglam olmaz ise batlama aninda kapak komple cikabilir. Tr den alinan bir cok r line direksiyona bu islemi yapiyorlar bana airbagli 4000 airbagsiz 3250 fiyat verdilier 3250 alip 50 tl ye direksiyon ve airbag montajini yaptirdim riske girmemek icin. 

@Emynation bende dirwksiyon degistirip kendi eirbagini kullandim. airbag sokunce metal bir cerceye bagli airbag kapagi onu tornabidayla actirip kapagi sokuyorsunuz yeni kapagi takip metal tirnaklari tekrar bastiriyorsunu kapaktaki tirnaklari tutmasi icin. Basit ama dikkat istiyor saglam olmaz ise batlama aninda kapak komple cikabilir. Tr den alinan bir cok r line direksiyona bu islemi yapiyorlar bana airbagli 4000 airbagsiz 3250 fiyat verdilier 3250 alip 50 tl ye direksiyon ve airbag montajini yaptirdim riske girmemek icin. 
Aracımda ACC var ACC li bir boş simit ve kapak lazım acaba en karlı nasıl temin ederim diye düşünüyorum :) Kodlama gerekiyormu acaba birde o aklımda.

Geri
Üst Alt