PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Herkese Merhaba Secgili Golftutkunu Dostları;

Aracıma katmak istediğim bir Retrofit/ Donanım ekleme işlemini daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu konuda Bilgi Tecrübe ve Desteklerinden Dolayı @MSE Muhammed Hocama Çok Teşekkür ederim. (y)

PLA 3,0 Ekleme düşüncem PLA 2.0 piyasaya çıktığında, gelişmesini bekleyip Dikey park özelliğinin de gelmesiyle aklımda olan bir uygulama idi. Kısmet bugüne imiş. Güzel Bir Konya Cumartesi Gününde Muhammed Hocam ile birlikte 6-7 saat süren Titiz ama temiz bir çalışma ile sonuca ulaşmanın mutluluğu ile sizlerle paylaşarak yapmak yada bu konuda bilgi sahibi olunması açısından Tecrübelerimizi paylaşmak istedim.  Herkese keyif dolu forumlar dilerim. Selamlar Ender Hoca.

videolar linkte arkadaşlar 

20200112_174926.jpg

20200112_174932.jpg

20200112_161318.jpg

20200111_182400.jpg

20200109_123433.jpg

PLA-3-0-VW-Golf-7-I-in-Otomatik-Park-Yard-mc-Kiti-MK7-VW-Golf.jpg_q50.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Harika olmuş @Ender hocam, araç modeli, kullanılan parçalar, kodlama gereksinimi, ODİS gereksinimi ve işlem kolaylığı olarak bilgi verebilir misin? Yapacaklara bir bilgi olmuş olur, inanılmaz güzel gözüküyor. Kazasız belasız.

Bende siparis gecicektim ustune geldi abs sensorlerini degistirdinizmi gerek varmiydi degistirmenize. Aracta acc var ise. Bir set buldum 880 tl pla tusu yok ve abs sensorleri yok fiyat bu yuzden uygun. Sizce olurmu.

Cok guzel olmus ya :) hayirlisi olsun ender hocam.

Muhteşem olmuş

Saygi ile eğiliyorum

Arkadaşlar Güzel dilekleriniz adına herkese çok Teşekkür ederim.

Parçaları kendim temin ettim. 

Abs sensörü değişimi olmadı bende. 

*Tuş takımı

*Sensör ve braketler

*tesisat için kablolar  kullanıldı

Bolca işçilik ve tutku ile harmanlanarak sonuca ulaştık arkadaşlar. 

Harika olmuş @Ender hocam, araç modeli, kullanılan parçalar, kodlama gereksinimi, ODİS gereksinimi ve işlem kolaylığı olarak bilgi verebilir misin? Yapacaklara bir bilgi olmuş olur, inanılmaz güzel gözüküyor. Kazasız belasız.
Hocam bir cümle de 6 soru sormuşsunuz maşallah :)  

Araç 2017 .12 ay çıkışlı Orjinal R line 1.4 tsi Higline DSG GOLF 

Kodlama hemen hemen her retrofit sonrası olması gerekir.

Odis vag kabolun üst düzeyi olduğundan olması daha iyi olur.

işlemler için resimlerde de belirtiğim gibi Tamponların sökülmesi sensörlerin yerine eklenmesi için  güzel ve kaliteli işçilik gerekli. Eliniz yatkın olsa da tecrübe çok öenm arzediyor bu tip durumlarda.

keyifli forumlar dilerim

Ender abi hayırlı olsun fakat kusura bakma olumsuz bir yorum yapacağım.. ölü bir yatırım olmuş gibi duruyor. Neden böyle bir yorum yaptığımın cevabı yeni peugeot 508 otomatik park sistemidir.. bu sistemin maliyeti ile baska şeylere yonelebilirdiniz

Ender abi hayırlı olsun fakat kusura bakma olumsuz bir yorum yapacağım.. ölü bir yatırım olmuş gibi duruyor. Neden böyle bir yorum yaptığımın cevabı yeni peugeot 508 otomatik park sistemidir.. bu sistemin maliyeti ile baska şeylere yonelebilirdiniz
Teşekkür ederim , Aracım peugeot  olmadığından ben memnunum :)   (y)

Aracımıza değer kattığı düşüncesiyle birlikte Çok kullanacağım bir özellik olmasa da ,Eşim aracı ara sıra kullanacagı zaman pla 3,0 ı kullanması beni mutlu edecektir. 

44 dakika önce, Ender yazdı:

Herkese Merhaba Secgili Golftutkunu Dostları;

Aracıma katmak istediğim bir Retrofit/ Donanım ekleme işlemini daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu konuda Bilgi Tecrübe ve Desteklerinden Dolayı @MSE Muhammed Hocama Çok Teşekkür ederim. (y)

PLA 3,0 Ekleme düşüncem PLA 2.0 piyasaya çıktığında, gelişmesini bekleyip Dikey park özelliğinin de gelmesiyle aklımda olan bir uygulama idi. Kısmet bugüne imiş. Güzel Bir Konya Cumartesi Gününde Muhammed Hocam ile birlikte 6-7 saat süren Titiz ama temiz bir çalışma ile sonuca ulaşmanın mutluluğu ile sizlerle paylaşarak yapmak yada bu konuda bilgi sahibi olunması açısından Tecrübelerimizi paylaşmak istedim.  Herkese keyif dolu forumlar dilerim. Selamlar Ender Hoca.

videolar linkte arkadaşlar 

Elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş., PLA 3.0 makyajlı kasanın, PLA 2.0 ise makyasız kasanın mı oluyor..?

@Ender Cevap için çok teşekkür ederim hocam, benimde niyetim var da hazır yapmış birini görünce direk tüm soruları sıralamış oldum kusura bakmayın :)

Selamlar, keyifli sürüşler.

Teşekkür ederim , Aracım peugeot  olmadığından ben memnunum :)   (y)

Aracımıza değer kattığı düşüncesiyle birlikte Çok kullanacağım bir özellik olmasa da ,Eşim aracı ara sıra kullanacagı zaman pla 3,0 ı kullanması beni mutlu edecektir. 
Değer katması eğer senin için olduysa söylenecek söz yok abim.. ama satarken edeceği değer ise .... kendi kendine giden araba yaptık değer görmedi :))))

Elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş., PLA 3.0 makyajlı kasanın, PLA 2.0 ise makyasız kasanın mı oluyor..?
Teşekkür ederim Ali Hocam

pla 2.0 daha önce ki  versiyon PLA 3.0 da dikey park özelliği eklenmiş özelliği Android işletim sistemi yazılım versiyonu gibi düşünmek yeterli olur.

Ayrıca Golf 7 de de PLA 3.0 Kullanıldı Yani MK 7,5 özelliği değil PLA 3.0 hocam 

Teşekkür ederim Ali Hocam
pla 2.0 daha önce ki  versiyon PLA 3.0 da dikey park özelliği eklenmiş özelliği Android işletim sistemi yazılım versiyonu gibi düşünmek yeterli olur.
Ayrıca Golf 7 de de PLA 3.0 Kullanıldı Yani MK 7,5 özelliği değil PLA 3.0 hocam 
Öncelikle hayırlısı olsun hocam. Çok güzel bir özellik bence. Ben de 2.0 yaptım. Çok memnunun.

İzninizle bir yanlışı düzeltelim.

Pla 2.0 yatay ve dikey park eder.
Pla 3.0 yatay, dikey ve çapraz park eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt