2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

Yeni kasa geldikten sonra 7.5 1.5 tsi ların fiyatı nasıl olur kestiremiyorum o kafamı kurcalıyor

Hocam bende çok düşündüm 1.5 e geçmeyi sonra dedim yeni kasayi bekliyyiim degistirisek en yenisi olsun...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Az yakmak benim umrumda olmadığı için şöyle söyliyim. 1.6 TDi evin 2. aracı. 1.5 TSI test sürüşüne çıktım geçen haftalarda zaten daha atik, benzinlinin keyfi başka, donanımlar cabası. Ben düşünmeden geçerdim. Çünkü bu güne kadar kullandığım 2012 F30 328 dahi yakıt hiç bir zaman umrumda olmadı. Bugün de değil. Yarın da olmaz. Ölümüne benzinli. Öncelikleriniz başkaysa yakıt ekonomi vs. geçilmez tabi. Ama geçilsede yanlış bir eylem olcağını düşünmüyorum. 1.5'ında gücü belli yani her kalkışta 0-100 yapmazsanız heralde bu sayede keyfinden kısmadan fazla da açılmadan güzelce kullanılabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@onr yakıt düşünecek kadar km yapmıyorum zaten o kısmı düşünmüyorum. Tek düşündüğüm 1.5tsi ın yeni kasa gelince yaşayacagı değer kaybı

@taakaa 1.5 tsi kadar sizdeki de değer kaybeder o konuda kafaya takılacak bir durum bence yok.

@Serkanasn Bendekinin yeni kasası olmıcak. 2020 yazında dizel golf alınmak istese en guncel arac suan mevcut arac olucak ama.

@taakaa ben kimsenin tdi golf peşinde koşacağını sanmıyorum, 1.6 lpg uyumlu düz motorlu golf 6 sahipleri de golf 7 çıktığında lpg uyumlu golf emsali yok diye geziniyordu bir aralar şuanki duruma bakınca kimse bu durumu önemsemiyor, kaldı ki şuan bile kimse tdi almak istemiyor partikül filtre egr sorunları ve torsiyon süspansiyon sebebiyle.

@Serkanasn aslımnda bana sorarsanız ben de kesinlikle tdi prşinde koşmam yakıtı sesi, dediğiniz gbi torsyon v.s hiç gerek yok ancak ülkemizde dizel sevdalısı çok.

aradaki fiyat farkıyla golf8 gelene kadar borsada iyi işler çıkartılabilir. donanımın nasıl olacağı belli değil fakat pejo cephesindeki araçların doluluğu karşısında doğuşun da atılım yapması kaçınılmaz. lane asssitli accli hayaletinde navigasyon olan bir golf8 e sahip olma ihtimal sizce hayal mi?

@radiation bence direk öyle olmalı zaten. Çunku yukarda dediğim gibi giriş pakette bile led far digital ekran var yani yeni kasanın giriş paketi suanki kasanın highlinr fiyatına alınabilcek diyorum ben

@taakaa ben kimsenin tdi golf peşinde koşacağını sanmıyorum, 1.6 lpg uyumlu düz motorlu golf 6 sahipleri de golf 7 çıktığında lpg uyumlu golf emsali yok diye geziniyordu bir aralar şuanki duruma bakınca kimse bu durumu önemsemiyor, kaldı ki şuan bile kimse tdi almak istemiyor partikül filtre egr sorunları ve torsiyon süspansiyon sebebiyle.
çok doğru soyluyorsun abı  bende  tdı peşinde  koştum  egr  değişti 5000 tl girdi 

Geri
Üst Alt