Composition Multimedya Ayarları Yardım

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar golf 7 aracım için golf 7.5 tipli Multimedya cihazı aldım yalnız bir kaç sorum var. İlk sorum cihazdaki çizgiler sarı renkte bunları kırmızı yapabilir miyiz? İkinci sorum cihazda araç simgesinde Passat gözüküyor bunu golf yapabilir miyiz? Üçüncü sorum cihazı taktıktan sonra MFA ekranı ingilizce oldu bunu Türkçe yapabilir miyiz? Dördüncü sorum direksiyon üzerinden ses açıp kısma yaptığım zaman seviyeyi orjinalde MFA da gösteriyordu ama bu Multimedyada MFA da değil teypte gösteriyor düzeltilebilir mi? Beşinci sorum ise cihazı takarken sanıyorum ki farkında olmadan dörtlü düğmesi takılı değilken kontağı açtım sanırım. Aracım airbag hatası veriyor ne yapmalıyım? Şimdiden herkese teşekkürler

IMG_20200111_121346.jpg

IMG_20200111_121339.jpg

Aynı şeyler ben de yaşadım yazayım hemen.

İlk sorum cihazdaki çizgiler sarı renkte bunları kırmızı yapabilir miyiz?

Yazılım yükleyerek kırmızı menü ve ek özellikler (video oynatma, mirrorlink, Türkçe menü, geri görüş kamera ekranı) eklenebiliyor. İstanbul da ücreti karşılığında yaptırdım bunu. Vagcom kablo ile yapmamik mümkün değil sanırım bunu.

İkinci sorum cihazda araç simgesinde Passat gözüküyor bunu golf yapabilir miyiz?

üstteki yazılımı yüklerken görseli golf yapılabiliyor bu da

Üçüncü sorum cihazı taktıktan sonra MFA ekranı ingilizce oldu bunu Türkçe yapabilir miyiz?

vagcom kablosu ile bağlanarak bunu kendim düzelttim, youtube videosu vardı golf 7 language vcds coding yazınca çıkar.

Dördüncü sorum direksiyon üzerinden ses açıp kısma yaptığım zaman seviyeyi orjinalde MFA da gösteriyordu ama bu Multimedyada MFA da değil teypte gösteriyor düzeltilebilir mi?

sanırım bu olayı bu medya desteklemiyor idi.tam da emin değilim benim araç midline olduğu için direksiyon tuşları yok

Beşinci sorum ise cihazı takarken sanıyorum ki farkında olmadan dörtlü düğmesi takılı değilken kontağı açtım sanırım. Aracım airbag hatası veriyor ne yapmalıyım?

yine vagcom kablosu ile araca bağlanarak vcds programından silinebiliyor bu durum.benim de başıma geldi özel servise bakıma gittiğimde sildirmiştim.o zamanlar vagcom kablom yoktu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynı şeyler ben de yaşadım yazayım hemen.

İlk sorum cihazdaki çizgiler sarı renkte bunları kırmızı yapabilir miyiz?

Yazılım yükleyerek kırmızı menü ve ek özellikler (video oynatma, mirrorlink, Türkçe menü, geri görüş kamera ekranı) eklenebiliyor. İstanbul da ücreti karşılığında yaptırdım bunu. Vagcom kablo ile yapmamik mümkün değil sanırım bunu.

İkinci sorum cihazda araç simgesinde Passat gözüküyor bunu golf yapabilir miyiz?

üstteki yazılımı yüklerken görseli golf yapılabiliyor bu da

Üçüncü sorum cihazı taktıktan sonra MFA ekranı ingilizce oldu bunu Türkçe yapabilir miyiz?

vagcom kablosu ile bağlanarak bunu kendim düzelttim, youtube videosu vardı golf 7 language vcds coding yazınca çıkar.

Dördüncü sorum direksiyon üzerinden ses açıp kısma yaptığım zaman seviyeyi orjinalde MFA da gösteriyordu ama bu Multimedyada MFA da değil teypte gösteriyor düzeltilebilir mi?

sanırım bu olayı bu medya desteklemiyor idi.tam da emin değilim benim araç midline olduğu için direksiyon tuşları yok

Beşinci sorum ise cihazı takarken sanıyorum ki farkında olmadan dörtlü düğmesi takılı değilken kontağı açtım sanırım. Aracım airbag hatası veriyor ne yapmalıyım?

yine vagcom kablosu ile araca bağlanarak vcds programından silinebiliyor bu durum.benim de başıma geldi özel servise bakıma gittiğimde sildirmiştim.o zamanlar vagcom kablom yoktu
Hocam bu kadar açıklayıcı ve güzel bir şekilde yazdığınız için ellerinize sağlık, teşekkür ederim. Peki bunları yapmamda yardımcı olabilecek birisine yönlendirebilir misiniz? Trakya tarafında ya da İstanbul Avrupa'da?

Hocam bu kadar açıklayıcı ve güzel bir şekilde yazdığınız için ellerinize sağlık, teşekkür ederim. Peki bunları yapmamda yardımcı olabilecek birisine yönlendirebilir misiniz? Trakya tarafında ya da İstanbul Avrupa'da?
Özelden mesaj attım hocam

Mfa ekran ingilizce ve airbag hatası için vagcom ile istanbul avrupa yakasında yardımcı olabilirim hocam (Gaziosmanpaşa ilçesi)

Geri
Üst Alt