İstanbul'da (Özellikle Anadolu Yakası) Golf 7 higline gizli özellik açabilecek olanlar?

[mention=17231]emreusta_ist[/mention] Ender Elektronikte amblem kamera 2.000 TL, bir ay önce sormuştum.
@zulalyol Abi ile iletişime geçebilirsiniz. Geçen hafta montaj yaptırdım kendisine. Temiz ve titiz çalışıyor daha önemlisi sohbeti ve gönlü güzel biri

@frknyldrm hocam 1200e alacam kamerayı. İki yıl garantili. Montajı kaça yaparlar acaba bi soracam yarın

Hayalet ekranınız muhtemelen desteklemiyordur. Vag com kablosu ile parça koduna bakabilirsiniz sonu 90 ile bitenler desteklemiyor. Desteklemesi için parça koduzun son rakamları 91A olmalıdır. Sadece naviyi yansıtmak için zaten hayalet olan bir araca tekrar hayalet takmak ne kadar mantıklı olur onu siz bileceksiniz :)

@Emynation diğer bir taraftan da navi yansımıyorsa discover pro ne işe yarar diyor insan😊

aslında ikisi de çok gerekli değil CarPlay varsa araçta zaten google maps tüm navigasyon sistemlerinden daha sağlıklı çalışıyor, bu kadar masraf etmek yerine serviste lisanslı bir şekilde CarPlay yaptırmak daha iyi gibi.

@Emynation aynen hocam. Bi baktımda destekleyen hayalet ekranlar 6 binden başlıyor. Discover pro mib 2.5 lar da 8.500 liradan başlıyor. Montaj falan derken 15 bini bulacak. Ama arabada rüm fonksiyonlarda çalışıyor olacak. Ambiyans aydınkatma, car play, sesli komut vs vs. Kendi aracımdakileri satarsam üste 3-4 koyabilirim ancak. 

@Serkanasn hocam benim telefon android. Bunu ekrana yansıtmak için en uyguna nerden halledebilirim bir bilginiz var mı? Dediğiniz gibi bende yandex e alıştım. Başka navigasyonu severmiyim bilmem. Ama işte yinede olsun istiyor insan ☺️

@Emynation diğer bir taraftan da navi yansımıyorsa discover pro ne işe yarar diyor insan😊

aslında ikisi de çok gerekli değil CarPlay varsa araçta zaten google maps tüm navigasyon sistemlerinden daha sağlıklı çalışıyor, bu kadar masraf etmek yerine serviste lisanslı bir şekilde CarPlay yaptırmak daha iyi gibi.
Sıfır araç alıp opsiyonlatmak daha mantıklı böyle durumlarda aslında tabi bunlarda sabır ve imkan meselesi :) Discover pro olsun bende çok istiyorum ama video oynatması car play sesli komut gibi özellikler yüzünden ama hayalete görüntü yansımayacağını düşününce geri duruyor insan ister istemez. Çok saçma bir politika aslında.

@Emynation işte tüketici hep para versin ekstra özellikler için. Sıfır alsam ben anahtarsız çalıştırma da koyardım mesela. Aklıma gelmişken bunu sonradan koyan arkadaş varmı aramızda? Maliyeti? Sorun çıkarıyormu diye merak ediyorum da. 2013 i 30 umda vardı güzel özellik. Ancak 2017 higline da yok. Enterasan. 

@frknyldrm hocam 1200e alacam kamerayı. İki yıl garantili. Montajı kaça yaparlar acaba bi soracam yarın
@emreusta_ist Genel konuşacağım, bu tip yerler parça ile gidip sadece montaj yaptırma işlerini pek sevmezler. Montaj için normalden daha yüksek fiyat söylerler, "bu iş parçayı almakla bitmiyor; şusu var, busu var" diye ayak çekerler ve ben bu tavırdan nefret ederim. Ahmet böyle yapar, Mehmet böyle yapar demiyorum ama genelde durum böyle olur. O yüzden forumdan bu işi hakkıyla yapanlar varsa -yorumlara bakılırsa varmış- bence detaylıca konuşup böyle bir imkan varken forum içerisinde çözün işleminizi. 

@emreusta_ist o konu biraz karmaşık lisanslı aktivasyonu sadece servisten satın alabilirsiniz, haricinde yapan yerler var forumda konuları olması lazım.

@Emynation çok güzel bir özelliğe sahipmiş aracım üstelik aracımda discovery pro flan yok normql ekran . Ve direksiyon ısıtma var daha önce hiç bir golf te görmedim. Sadece gerçek r da görmüştüm oda çok ender.

69B7B7E8-DDAF-4615-8225-39BB937CD8B0.jpeg

60DF1C05-3B72-4E72-AC51-9786E42902A7.jpeg

Geri
Üst Alt