J LED taktırdım sonunda...Umarım iyi olmuştur...

fanajal

Katılımcı Üye

İsim
Musti
Öncelikler selamlar.Comfortline aracıma j far taktım sonunda.Photon milestone takıldı sislerde sarı sarı olmasın diye onlara da beyaz LED phodon taktik.Valla yaptık bı iş ama maliyet falan bi cesaret...Umarım pişman olmayiz...Saygılar.

IMG_20200110_141913.jpg

IMG_20200110_141810.jpg

IMG_20200110_134101.jpg

Hocam hayırlı olsun, çok güzel olmuş farları aliexpress'ten mi temin ettin, toplam herşey dahil bir maliyet tablosu versen bize çok iyi olurdu 

Hocam ben vallahi kafayı siyirdim oku oku araştır et.Baktim olmicak Bursa'da iki yer var Fk tunige gittim.2900 far Photon mileston LED.Sislere photon Duo LED işçilik toplam 3975 gerçi işçilik almadık dedi ama...Milestone lar 750tl sisler için olanlar  photon duo175 TL...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rakam bence iyi, tekrar hayırlı olsun. Ben U düşünüyorum ama sizinki de güzel durmuş, birde gece aydınlatma videosu atarsanız bu başlığa çok güzel olur.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın @fanajal. Ben de düşünüyorum ama Tayvan ürünü pişman eder mi bilemiyorum, pek cesaret edemiyorum. Arabanın çehresini çok değiştiriyor ama gerçekten. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day Xenon kitlerde muayeneden geçmiyormus sanırım tam bende bilmiyorum.Bu photon Milestone lar o kadar kötümüdür ki?

Yalnız takıldıktan sonra şurası dikkatimi çekti resimdeki Aralık fazla gibi üst çamurluk birleşim yeri y...Takana sordum orjinalinde öyle dedi şimdi dikkatli baktığın için falan...😁

IMG_20200110_150602.jpg

Arkadaşlar birde kafama takılan bir şey var.Kisalara yani sadece ampul takıldı uzunlara herhangi bir sey takılmadi ışınlardan varmış galiba bende anlamadım...

Saglam farlar niye yan sanayi ürünle degistirilir hic anlamiyorum

Yok illede para harciyacaksaniz buyrun su direksiyondan takin @fanajal :)   Toplam maliyeti 6 bin lira civari airbagli yeni direksiyon arti kaplanmasi, arabayi satmaktan vazgectiniz sanirim, para harciyacaksiniz arabaniza ki  iyi tercih yapmissiniz, bari paralar bosa gitmesin :lol:

Ekran Resmi 2020-01-10 15.25.46.png

@fanajal hayırlı olsun güle güle kullanın, lakin 5000 tl gibi bir rakama oem u led taktırmak varken neden replika taktınız merak ettim.

Geri
Üst Alt