Avrupa Yakasında Göçük ve Rötuş Ustası?

hengur

Yeni Üye
İsim
Hayrettin
Merhabalar,

Aracımdaki (opak beyaz Golf 7) ufak göçük ve boya kalkması gibi sorunları yaptırmak istiyorum. Forumda herkes Ümraniye'deki Tokyo Garage'ı önermiş diğer başlıklarda. Ancak ben Bağcılar bölgesinde oturuyorum. Avrupa yakasında Tokyo Garaj ustalığında göçük tamiri ve onarımı yapabilecek bir yer arıyorum. Daha önce tecrübe edip memnun kalmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, aynı öneriyi Izmir için yapabilecek dostlar varsa bende tavsiye bekliyorum :)

Maslak Sanayi'de Göçük Uzmanı'nı tavsiye ederim.

@OnurD7 Öneriniz için teşekkürler. Buraya bir bakayım.  :)

Diğer yandan Bağcılar-İstoç bölgesinde tavsiye verebilecek varsa çok iyi olur.

artık avek yapıyor kaskonuzda mini onarım var ise ücretsiz yaptırabilirsiniz.

7911E9F9-E488-4576-B59C-2505BC82D7E6.jpeg

3 hafta önce arabami yikayip, kapali garaja koydum, tozlanmasin diye brandasinida örttüm

Bugün alisverise gitmek icin arabayi cikardim, sol ön camurlukta süpriz bir gamze ile karsilastim

Boyada sorun yok, kafama takilacak kadar önemli degil ama, nasil oldu onu merak ettim, brandada herhangi bir hasar yok

3-5 tane daha biriince topluca PDR yaptiricam

thumbnail_IMG_5118.jpg

@krym gecmis olsun ustad

Birakin nazar boncuğu olarak kalsin

En büyük kusuru bu olsun

3 hafta önce arabami yikayip, kapali garaja koydum, tozlanmasin diye brandasinida örttüm

Bugün alisverise gitmek icin arabayi cikardim, sol ön camurlukta süpriz bir gamze ile karsilastim

Boyada sorun yok, kafama takilacak kadar önemli degil ama, nasil oldu onu merak ettim, brandada herhangi bir hasar yok

3-5 tane daha biriince topluca PDR yaptiricam

Ekli dosyayı görüntüle 30167
Öncelikle geçmiş olsun meteor parçasıdır o çünkü golfün karbonfiber kaportasına taş sıçraması böyle bir hasar veremez.

Umarım her derdiniz bu küçük göçük kadar olur kazasız belasız sürüşler dilerim 🙂

Geri
Üst Alt