Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Alpyaman

Katılımcı Üye

İsim
Alp
Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 750 tl

sürüş mod 650 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 650 tl

sürüş mod 750 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey
Sizler yaptırıp tecrübe ettiniz mi Hocam? 

Yöntem nedir, nasıldır? Bunları tam olarak bilmeden forumumuzda konu açmak arkadaşları yanlış yönlendirebilir hocam. Ayrıca garanti veriyorlar mı, ilk bakımda siliniyor mu, ekstra cihazla mı yapıyorlar? Bunları da bilmek lazım.

gayet uygun bazı yerler dolar la fiyat veriyordu. kim ne koparırsa.

Yöntem nedir, nasıldır? Bunları tam olarak bilmeden forumumuzda konu açmak arkadaşları yanlış yönlendirebilir hocam. Ayrıca garanti veriyorlar mı, ilk bakımda siliniyor mu, ekstra cihazla mı yapıyorlar? Bunları da bilmek lazım.
İletişim bilgilerini yazdım yaptırmak isteyen arasın sorsun diye. Konuyu kapatabilirsiniz istersen sorun değil. Yöntemini söylemiyor tabiki de.

İletişim bilgilerini yazdım yaptırmak isteyen arasın sorsun diye. Konuyu kapatabilirsiniz istersen sorun değil. Yöntemini söylemiyor tabiki de.
İşin garantisi veriliyor mu yani önemli olan o  :)  Neyse yarın bir bakın hocam, ona göre revizyon yaparız. 

Doğuş un halen 1350 lirada ısrar ettiğini tahmin ediyorum carplay için! Ki öyle

Serbest piyasa 750 ye açıyor ne güzel ! 

Ama ben gurur yaptım ! 

Doğuşun  bu özelliği 2031 yılında  tamam artık şu beş para etmez özelliği ramazan ayında hayrına beleş açıyoruz diyecekleri günü bekliyorum ! 

Millet telefonunu kombiye bağlıyor işyerinden evi ısıtıyor. Soğutuyor! Eve gelene kadar...

Telefonundan evdeki çocuğunu izliyor !

Sene 2020 de Golfün teybine telefon bağlamak bu kadar mı Rant içerir?

Ayıp yani ! 

Vw de paralı Wc anlayışı var ....çıkışta kolonya peçete ikramı yapan WC ler vardır ya.....

Neymiş bu carplayin aktive ücretleri gerçekten... 

Çinli 6,5" carplay aktif sıfır teybi 500tl ye ta dünyanın bir ucundan kargo vs. dahil gönderiyor, VW sadece bi yazılıma, aktivasyona olmadık rakamlar istiyor...

Car play için yanlış olmasın ama 2200 -2400 tl arası fiyat istiyor servis. Adamlar silinirse açarız tekrar demiş. Zaten cihazın içinde olan bi özellik. Sadece iki satır kodla çalışır hale geliyor. Bence denenebilir. 

Geri
Üst Alt