sigortamnet kullanan varmı

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
tvde hep reklamlarını görüyorum kasko ve sigortanın da zamanı gelmiş şimdi sitesine bakmadan önce siz değerli dostlarıma sorayım dedim burdan işlem yapan oldu mu tavsiye eder misiniz?

Trafik sigorta bugün 

Refresh yapıldı

670 TL

Zorunlu trafiğin araç modeliyle / değeriyle / klasıyla alakası yok biliyorsunuz .

2.2 milyonluk Bentley inde trafik sigortasını yaptırsam yine 670 lira..

Ne ile alakası var? 

Şoförlük yılı

Hasarsızlık

Şehir (bu 40 lira oynatıyor en fazla mesela Kilis te 40 lira düşer)

hocam ben de 4 senedir kullanıyorum tavsiye ederim toplu teklif aldıkları için dönem dönem bazı sigorta firmalarına güzel fiyat veriyorlar. Trafik sigortası için zaten nerden yaptırdığınızın bir önemi yok en uygun firmadan yaptırısınız, 3 5 TL fark ediyor genelde. birde tanıdık bir öğretmen varsa 150 tl ydi galiba bir sonraki yıl indirim yapacakları bir puan yukluyorlar sizin adınıza.

Ben kasko-trafik-dasklari buradan yaptiriyorum, kendi profilimde bütün belgeler duruyor, lazim oldugunda indirebilyiorum, cok kullanisli ve uygun

• Beğen
Tepkiler: SCC
Google yorumları aşırı şikayet dolu biraz soğudum açıkçası

@caglar_61 sigorta konusunda sigortalı ile sigortacı arasındaki aracılık yapan şirketin kim olduğunun hiçbir önemi yok, sizin sigortanızı ha sokağın köşesindeki acenta yapmış ha sigortam net yapmış birseyi değiştirmez ki şikayetlerin sebebinin acenta ile ilgisi nedir merak ettim açıkçası, nihayetinde sigorta ettirenin muhatabı sigorta şirketi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Sigorta acenteleri kaza dosya takibi vs konusunda mı işe yarıyor? Benim bir defa başıma geldi onda da zaten onarım yapan yer aldı belgeleri vs.

ben de açıkcası sigortacıma boşu boşuna beleşten yere para kazandırdığımı düşünüyorum. Pdf olarak atıyor whatsapptan , yılda 1 kere yüzünü görmüyorum bile.

Sigortam netten yaptıranlar memnun mu? Ve şu 36 bin üst limitini yükseltebiliyorsak da iyi olur. Hatamız vs olur karşı tarafın hasarı 36 bini aşar.çok büyük sıkıntı, varsın 100 lira fark etsin sigorta primi... 

Sigorta acenteleri kaza dosya takibi vs konusunda mı işe yarıyor? Benim bir defa başıma geldi onda da zaten onarım yapan yer aldı belgeleri vs.

ben de açıkcası sigortacıma boşu boşuna beleşten yere para kazandırdığımı düşünüyorum. Pdf olarak atıyor whatsapptan , yılda 1 kere yüzünü görmüyorum bile.

Sigortam netten yaptıranlar memnun mu? Ve şu 36 bin üst limitini yükseltebiliyorsak da iyi olur. Hatamız vs olur karşı tarafın hasarı 36 bini aşar.çok büyük sıkıntı, varsın 100 lira fark etsin sigorta primi... 
Ben bi kere bayramda kaza yapinca lazim olmustu, cagri merkezini arayip yapilacaklar konusunda bilgi alabilmistim en azindan. Kucuk acenteda boyle resmi gunler gece vs biraz daha sikintili olabilir.

bir de hasar konusunda sigorta ile anlasamadiniz durumlarda eli guclu acenteler devreye girebiliyormus diye biliyorum ama kendi basima gelmedi.

Geçen yıl kullanıp Carrefour indirim çeki almıştım. Bir sorun yaşamadım.

Bu yıl da A101'lerde 3 TL'ye 50 TL sigortam.net indirim kodu alabiliyorsunuz. Bu kodu kullandıktan sonra da A101'de 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Yani 67 TL kâr :)

2015'den beri hem aracım için hemde motorum için hep kullanıyorum, yer yer güzel indirimler de yakalıyorum. Şu ana kadar Allah'a şükür kaza vs. hiç ihtiyaç duymadım ama bu tarz işlemlerde sigorta şirketinin yada aracı şirketin iyiliğini kötülüğünü kötü zamanda verdiği destekten görürsünüz diyorlar genelde. Bu bağlamda hiç tecrübem yok, fakat kaza anında muhattap bulamayan insanlar olduğu yazıyor internette. Umarım böyle birşeye ihtiyacı olmaz kimsenin. 

• Beğen
Bir defa bende sigorta işlemi yaptırmıştım fiyatlar bazen uygun olabılıyor kampanya vs acısından.

Son 5-6 yıldır Sürekli aynı Firma olan Sigortacım ile çalışıyorum Karşı tarafta bir muhatap olacak kişi olması her zaman daha mantıklı gelmiştir bana.

sigortam netten 600-650 tl olan trafik sigortamı 520 tl ye kendi sigortacıma yaptırdım bunu da belirtmek isterim dostlar. Güvenebileceğiniz bir Sigortacı olması her zaman daha iyidir bence.

Açıkçası yaptırırken değil sonrasında destek zamanında telefonla muhattap olmaktansa yüzyüze bile görüşebileceğim birini tercih ederim.

Ev, sağlık, araç hepsini aynı firmadan yaptırıyorum. Hasar veya ekstra klozlar durumunda çok rahat whatsapp dan yazabiliyorum, ofisine gidebiliyorum. Kaza durumunda da çok yardımcı olmuştu, aslında görevi bile değil fakat neler yapıp neler yapamayacağını anlatıyor.

Etrafınızda soruşturup yüzyüze görüşebileceğiniz bir sigortacı tavsiye ederim. 

Geri
Üst Alt