Golf 7 Lastik Önerisi 205/55/R16

[mention=3445]glock35[/mention] michelin primacy 4 ile arasında kararsızım ama continental daha hesaplı sanırım.
5 yıllık continental csc5 lerim sıfır primacy 4 den daha iyiydi aynen lassa petlas kormoran falan alın daha iyidir kesin paranıza yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10 gün oldu benimde alalı, Hepsiburada’ dan goodyear efficientgrip performance aldım (4kanallı)  üretim yılı 2019/38 

tekini 310₺ ye aldım 50₺ de hediye çeki verdiler.

5 yıllık continental csc5 lerim sıfır primacy 4 den daha iyiydi aynen lassa petlas kormoran falan alın daha iyidir kesin paranıza yazık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler.

merhaba 

direk marka model vermeyecegim ama ben ne zaman lastik alsam kesinlikle https://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/ bu siteden yorumlara kullanım uzunluguna ve puanlamaya bakıp alıyorum.

simdiye kadar hic pisman olmadım ve etrafımdaki herkese bu siteye bakıp oyle lastik almalarını oneriyorum. hepsi turkiyede yok ama sizin buldugunuzu burada aratıp bakmakta fayda var.

hayırlı alısverisler.

@Golfmk7  @beyaz032 bende de 16 jant icin premium contact 5 var bitmek uzere. Cok guzel yol tutuyor bu konuda cok memnunum fakat sert gibi gorunmuyor etli gorunuyor ama sert bir lastik. 

Ben de yenileyecegim lastikleri bir daha continental almam demistim fakat cpc6 yi cok ovuyorlar karar veremiyorum 

Yumusaklik sertlik olarak yardimci olabilecek var mi kesinlikle yumusak bir lastik istiyorum konfora cok onem veriyorum ( yol tutusa da veriyorum tabiki onemli olan optimumu yakalamak)

Golf 1.2 aracın üzerind gelen dunlop spor bluresponse lastikler ömrünü tamamladıktan sonra bir türlü bulamadım. Lastiğin 70000 km yapmış hali yeni aldığım continental premiuim contact 5’lerden sessizdi. 

Bir sonraki tercihim büyük ihtimalle continental olmayacak. 

10 gün oldu benimde alalı, Hepsiburada’ dan goodyear efficientgrip performance aldım (4kanallı)  üretim yılı 2019/38 

tekini 310₺ ye aldım 50₺ de hediye çeki verdiler.
Hocam iyi günler, lastiklerden memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum araştırıyorum şuan durumu nedir lastiklerinizin?

Merhabalar bende de michelin primacy4 var. internette araştırdığımda yorumlar çok güzel herkes çok memnun. bende memnunum ancak yol sesi alıyorum 70 80 gibi hızlarda bu sorunu yaşayan var mı? Kötü ise neden bu kadar güzel yorumlar var anlayamadım 

@Ufukygt Bende yeni aldım 69 db yazıyor, yarın taktıracağım kısmetse o zaman daha iyi yorum yapabilirim...

Hankook Ventus Prime 3  orjinal lastiği Ventus Prime 2 idi.

Geri
Üst Alt