Led Stoplarda Sinyal ile Fren Lambasının Çakarlı Yanması (Sonradan Takılan)

Fabrikasyon montaja sahip LED stop bulunan araçlarda içteki fren lambaları (bagaj kapağındaki) tek kanal üzerinden kontrol edildiğinden çift taraflı kodlama mümkün değil malesef.  Sola ya da sağa sinyal verdiğinizde diğer taraftaki iç fren lambası da yanıp sönecektir.

@batuhantashan hocamla fabrikasyon LED stop bulunan araçlar için bir çözüm ürettik ancak tadilat gerektiriyor. Yapmayı düşünenler özel mesajdan ulaşabilirler.

Sonradan LED stop takılan araçlarda iç fren lambalarının kanalları birbirlerinden ayrı olduğundan ayrı ayrı kodlama yapılabilmektedir. 

Not: Forumumuzdaki 56 nolu kodlamayı yapmak isteyenler 16-18-19 nolu kanallarda yapılan işlemleri sırasıyla 12-14-15 nolu kanallara kodlarlarsa her iki kodlama da sorunsuz çalışmaktadır (denenmiştir).

1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

Sol dış fren lambası

(16)-Leuchte20BR LA71-Lichtfunktion G 20

Value: Blinken links helphase

(18 )-Leuchte20BR LA71-Dimmwert GH 20

Value: 0

(19)-Leuchte20BR LA71-Dimming Direction GH 20

Value: Minimize

Sağ dış fren lambası

(16)-Leuchte21BR RC8-Lichtfunktion G 21

Value: Blinken rechts helphase

(18 )-Leuchte21BR RC8-Dimmwert GH 21

(19)-Leuchte21BR RC8-Dimming Direction GH 21

Sol iç fren lambası

(16)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion G 23

Value: Blinken links helphase

(18 )-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert GH 23

(19)-Leuchte23SL HLC10-Dimming Direction GH 23

Sağ iç fren lambası

(16)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion G 24

Value: Blinken rechts helphase

(18 )-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert GH 24

(19)-Leuchte24SL HRA65-Dimming Direction GH 24

Moderatör tarafında düzenlendi:
Salih hocam. senden de bir video bekliyoruz. 3. tepe lambasıyla birlikte ayrıntılı görüntüler şöyle. heyecanını paylaşalım. s=s15

@Salih Sayın

@MSE  Burada tam ne demek istedin dostum yaw, sonradan stop almış bir arkiye bu sayfadaki kodaları yapcam demi?

not: Forumumuzdaki 56 nolu kodlamayı yapmak isteyenler 16-18-19 nolu kanallarda yapılan işlemleri sırasıyla 12-14-15 nolu kanallara kodlarlarsa her iki kodlama da sorunsuz çalışmaktadır (denenmiştir).  

@MSE  Burada tam ne demek istedin dostum yaw, sonradan stop almış bir arkiye bu sayfadaki kodaları yapcam demi?

not: Forumumuzdaki 56 nolu kodlamayı yapmak isteyenler 16-18-19 nolu kanallarda yapılan işlemleri sırasıyla 12-14-15 nolu kanallara kodlarlarsa her iki kodlama da sorunsuz çalışmaktadır (denenmiştir).  
Valla ne demek istedim bende bilmiyorum ama çakışacak bişey varmıştır ondan yazmışımdır. 56 kodlama da muhtemelen yer değiştirmiştir onu bulup bir güncelleyelim :)  

@enpisagor namıdeger candan hocam @MSE hocamı tanımadan önce ben buralarda çok dolanmıştım çok şükür tanıştım beni büyük sıkıntıdan kurtarmıstı :'(

Not: Forumumuzdaki 56 nolu kodlamayı yapmak isteyenler 16-18-19 nolu kanallarda yapılan işlemleri sırasıyla 12-14-15 nolu kanallara kodlarlarsa her iki kodlama da sorunsuz çalışmaktadır (denenmiştir).

bunu yapinca fabrikasyon ledlerde de bu ozelligi sorunsuz kullanabiliyormuyuz? Bunu mu demek istemiş bu arkadaş ?

Golf 7.5 da bagaj daki stoplar çalarlı olmuyor bulamadım

Yapmak istediğim bu ama bir türlü yapamadım daha önce aracımda vardı muayene için kapattırdım şimdi kendim açmaya çalışıyorum olmuyor

Geri
Üst Alt