SATILIK CYCLONE MULTIMEDIA (GERİ GÖRÜŞ KAMERALI)

K45ABALI

Yeni Üye
İsim
ÖMÜR
Uygun Fiyata vereceğim. 

SADECE VOLKSWAGEN GOLF UYUMLUDUR. 
8 inç dokunmatik TFT LCD 800x480 çözünürlük
Windows CE 6.0 özelliği
4 GB SD kart (navigasyon datası yüklü), USB girişi
Dvd,Divx, Cd, müzik çalar; çok iyi bir görüntü kalitesinin yanında 5.1 ses sistemine uygundur.
Navigasyon datası olarak Türkiye'nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır. 
24 FM/AM kanal hafızası ve RDS fonksiyonu 
Handsfree bluetooth özelliğiyle sadece telefon aramalarının değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracınızın ses sisteminden dinleyebilirsiniz.
Dual zone özelliği ile aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkası ekranlardan film seyredilebilir.
CAN (CONTROL AREA NETWORK) Uyum Protokolü: Ürün montajı tamamlandıktan sonra hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan, aracınız ile otomatik uyumlu olarak çalışmaya başlar. Araç direksiyonunda hazır bulunan direksiyon kumandası ile ürün fonksiyonlarını otomatik olarak ayarlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Tv tuner ve anten sistemi
iPod arayüz
Lisans
Kablo

Screenshot_20200107-174227_letgo.jpg

Screenshot_20200107-174238_letgo.jpg

Screenshot_20200107-174250_letgo.jpg

Screenshot_20200107-174256_letgo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aciliyet durumu olduğundan dolayı buraya açtım konuyu. Bunun için özür dilerim. 

Fiyati ne kadar usta ve android degil heralde ?

Aciliyet durumu olduğundan dolayı buraya açtım konuyu. Bunun için özür dilerim. 
Öncelikle hayırlı satışlar diliyorum.

Satış ilan konularında Fiyat bilgisi olması gerekiyor bu konuda eksikliği de tamamlayalım hocam.

Geri
Üst Alt