Tavan döşemesi sarkması

kannas

Üye
İsim
ÖZKAN
Tavan döşemesi sarkması tamiri tahmini ne kadar tutar?

Ayni sorun pederin 2010 jettasinda var . İstanbulda 2 yerden fiyat aldim ikiside 400 ₺ dedi. Duzeltme yapilamaz mi dedigimde ikiside degismesi gerektigini soyledi. Bana kalirsa ugrasmak istemiyorlar 

Passat b6’nın değiştirdim 600 tl tuttu sedan araçlarda döşemeyi çıkartmak zor olduğu için sorduğum iki ayrı döşemeci camın sökülmesi lazım dedi daha sonra işinin ehli bir abi cam sökmeden halletti. Kronik bir durum eski vw araçlarda takılmayın yaptırın. Tamir konusuna gelincede sökülen döşemeyi gördüm yapışkandan dolayı salıyor kendini tamir ettirirseniz başka yerlerden salmaya başlayacaktır emin olun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende eski Peugeot arabada sarkmisti, eskisi aradaki sunger yapistiricidan dolayi yapisi lime lime oldugu icin tekrar yapistirilmasi kesinlikle saglikli olmuyor. Komple yeniletmistim bende, 600TL tutmustu.

Ankara Eskihisar yetkili servis !

MK6 golf 

Tavan döşemesi değişimi ! (Temmuz)

3000 lira ! 

Evde salon koltuk takımlarına kadife / alcantra döşeme yaptırdım 

1800 lira! 

@mehmetmert eski araçlarda malesef kronik bir sorun mehmet temizlik olmadanda ön aydınlatma lambası kısmından açılmaya başlıyor kaçınılmaz bir son 

tamirle v.s. ile uğraşmayın. bundan önceki aracım golf 6 idi. kendi kendine arka tavan lambası etrafından başladı sarkmaya. zamanla büyüdü sarkma.izmir de döşemeci ye yaptırdım. yapılırken izledim.size tavsiyem hiç uğraşmayın tamirle. ben ordayken farklı marka ve modelden en az 6-7 tane araç geldi, 3 saatlik süreçte. usta gerçekten işi bilen biriydi.kronik bir sorun dedi. 600 tl ye yaptırmıştım ağustos ayında.orjinal kumaş yapıldı.

tamirle v.s. ile uğraşmayın. bundan önceki aracım golf 6 idi. kendi kendine arka tavan lambası etrafından başladı sarkmaya. zamanla büyüdü sarkma.izmir de döşemeci ye yaptırdım. yapılırken izledim.size tavsiyem hiç uğraşmayın tamirle. ben ordayken farklı marka ve modelden en az 6-7 tane araç geldi, 3 saatlik süreçte. usta gerçekten işi bilen biriydi.kronik bir sorun dedi. 600 tl ye yaptırmıştım ağustos ayında.orjinal kumaş yapıldı.
Acaba izmirde nerede yaptırdınız benim araçta da tavanda sarkma var. Yaptırdığınız yerden memnun kaldınız mı

Kusura bakmayın, yeni gördüm. Burada yaptırdım. İzmir Çiğli de. Çok memnun kalmıştım. Tavsiye ederim

Tavan döşemesi sarkması tamiri tahmini ne kadar tutar?
3 yıl önce
Mk6 golfte
Yetkili serviste degisti arkadasın tavan dösemesi

3000 tl !!!

Simdilerde +4000 tahmin ediyorum.

Detaylı iç temizlige detalling çiye gittigini zanneden arkadaş yanlıslıkla yorgan/halı/kilim yıkama merkezine gitmiş

Tavanı bi güzel çitilemişler. Ohhh tertemiz.
10 gün sonra malum sonuç

Geri
Üst Alt