U Ledsiz Bi-Xenonlarda Gündüz Farı ile Sinyallerin Çakarlı Yanması

Orhan

Üye
İsim
Orhan

@MSE

[move]ÖNEMLİ NOT: özelliğin iyi çalışması için gündüz ampullerinin led olması lazım. Halojenler yavaş yanıp sönüyor. bilginize.  [/move]

Moderatör tarafında düzenlendi:
1-  09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

Sol DRL için;

(8 )-Leuchte4TFL LB4-Lichtfunktion C 4

New Value: Blinken links hellphase  [default value: Blinken links aktiv (beide Phasen)]

(10)-Leuchte4TFL LB4-Dimmwert CD 4

Value: 0 (varsayılan değer zaten budur değiştirmeye gerek yok)

(11)-Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction CD 4

Value: minimize

Sağ DRL için;

-(8 )Leuchte 5TFL

New Value: Blinken rechts hellphase [default value: Blinken rechts aktiv (beide Phasen)]

-(10) leuchte 5TFL

Value: 0 (default değer zaten budur değiştirmeye gerek yok)

-(11) Leuchte 5TFL

Value: minimize

[move]Not: Hellphase olan değerler dunkelphase olarak seçilirse sinyal ile drl aynı anda yanıp söner. [/move]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bun kodlamada ne gibi sıkıntı yaşadınız hocam?

@MSE

Orhan Hoca dedi:
Bun kodlamada ne gibi sıkıntı yaşadınız hocam?

@MSE
Akşam park modunda denedim çalışıyordu ama sabah auto modda çalışmadığını gördüm hocam. Kodlamanın sırasıyla alakalıdır çözeriz inşallah :)

@Orhan Hoca

Hocam sorun çözüldü güncellemeyi yaptım far anahtarı auto konumunda iken denendi çalışıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MSE dedi:
@Orhan Hoca

Hocam sorun çözüldü güncellemeyi yaptım far anahtarı auto konumunda iken denendi çalışıyor.

hellphase mi kalacak. dunkallapse yapılacak diye not düşmüştük. onu notlar arasından çıkarmış oldun sanırım.

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

hellphase mi kalacak. dunkallapse yapılacak diye not düşmüştük. onu notlar arasından çıkarmış oldun sanırım.
Hayır hocam kanallar değişi sadece

MSE dedi:
@Orhan Hoca

Hayır hocam kanallar değişi sadece

tamamdır hocam. notu silmemişiz hareketli yapmıştım görmemişim.  &:

kanal değişikliği durumunu farkettim tamam.  :'(

MSE dedi:
@Orhan Hoca

Muhamemd hocam. @batuhantashan ile birlikte benim arabada denedim bunu. Biliyosun benim gündüz far ampulleri led. Gayet güzel yanıp sönüyor hızlı bir şekilde. Yalnız ben şu çakar olaylarına karşı olduğum için geri kapadım. Yoksa oldukça güzel özellik :) Bu arada senin gündüz led ampullerin ptt işyerinde hala bir türlü getirmediler :)

@theGenius  Evet Hüseyin hocam konuşmuştuk bu konuyu :)

Ben bu kodlamaları değişiklik olsun diye yapıyorum. Yani bişeyi yaptıysam hep o kalmak zorunda değil. Cep telefonunuzun arka plan resmini değiştirmek gibi düşünün. Bu arada arabayı cep telefonuyla bir tuttum şuan s=s17

Bende takipteyim. Köy dağıtımı olunca belli günlerde dağıtım yapıyorlar galiba.

@MSE Hocam iş adresime istiyorum genelde kargoları. Burası da organize sanayi bölgesi. Antalya'ya 25 km mesafede. İlgiçtir her saniye kargo gire koca sanayi bölgesini, ptt köy dağıtımı olarak görüyor  &:

theGenius dedi:
@MSE Hocam iş adresime istiyorum genelde kargoları. Burası da organize sanayi bölgesi. Antalya'ya 25 km mesafede. İlgiçtir her saniye kargo gire koca sanayi bölgesini, ptt köy dağıtımı olarak görüyor  &:
Hemen hemen tüm fabrikaların kargo şirketleriyle özel anlaşmaları olunca PTT'ye pek iş düşmüyor heralde :) Bundan sonra ev adresinize isteyin ya da bana yollayın :D

MSE dedi:
Hemen hemen tüm fabrikaların kargo şirketleriyle özel anlaşmaları olunca PTT'ye pek iş düşmüyor heralde :) Bundan sonra ev adresinize isteyin ya da bana yollayın :D
Sanırım pazartesi elime geçer hocam. Aynı gün de Konya'ya yollarım :)

Geri
Üst Alt