1.0 Dsg Comf.tan 1.5 highline a gecilirmi?

fanajal

Katılımcı Üye

İsim
Musti
Öncelikle selamlar.Bugun oylesine vw dan fiyat alayim dedim.Aracim 1.0 dsg comf.isik sürüş paket var cam tavan yok.Dogus oto 147 fiyat verdi 201 e de higline cam tavan kış paket 17 jant Golf fiyat aldim.Kafam cok karıştı değermi sizce.Cok teşekkürler.

bence aradaki fiyat farkı çok olduğu için değmez ileride 8 ile değiştirebilirsiniz aradaki farka

@Sel Sahibindeki fiyatlara bakıyorum uçmuş.Dogusun verdiği teklif iyi geldi.Ama işte aracin cam tavan oluşi hayalet gosterge farlar stoplar insanin aklini çeliyor.Tesekkurler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
highline cam tavan güzel araç, üstelik 1.5 bağımsız süspansiyon felan var, ama arada 54bin tl fark var, bence de o parayı değerlendirip 8 geldiğinde 8 almak daha mantıklı olur.

Eldeki 1.0 ın model yılı ve km si kaç?

147 ile ilişkilendirmek için soruyorum ?

@fanajal daha yüksek fiyata kendiniz satabilirseniz neden olmasın, 160 a satıp 200 e almak gibi.

Doğuş 147 ye alıyorsa 

Araç Tahtakalede 157 eder...2000 de ikram edersiniz acelem var diye

155!!!!

Dod'a  mal kaptırmak Lozanda Ege adalarını kaptırmaya eşdeğer boyutta kazık içerir

@Savatage Hakkisiniz hocam.Bayi fiyat verirken tek iki araç kalmis.İmdiyum gri atlantik mavi onlarda acele ettirmeye çalışıyor heralde anladigim.E tabi higline in oyuncaklarini görünce hemen alip cikasi geliyor insanin.Fakat mantik bazi seylerin önüne geçiyor.1.5 act motor bağ.sus.cam tavan vs.far mar.degermi?Yada herseyi icimize atip yolumuza bakicizz...

12500 de araç değiştirecek kadar !

Gençmisiniz?

Peder beyden destek olacak mı?

Faiz geliriniz var mı ?

Altından dolardan iyi kar ettiniz mi?

Her Arabayı değiştirince hanımla tekrar canım cicim ayları yaşanıyor mu ?

Bunların hepsini birden evet olarak işaretliyorsanız değiştirin!

Highline araç aldım ! 

Tek sebebi Ön LED far dır....geriye kalanların hepsi benim için (benim için!!) olmasada olur...

Sunroofsuz olsun diye Ankara'dan İstanbul'a gittim mesela! Almaya bir bayiye....

267 binde aracı değiştiricem (şu an 48 binde)

O zamana mk9 gelir

Ön Sipariş !

Comfort /1.0 TSI/manuel/+LED far opsiyon...

yuh be fiyatlar ne artmış...

doğuş bile 147 veriyor

benim araç 2017 makyajlı kasa dsg 1.4 Tsı 20 binde comfortline sürüş ışık sonradan ben taktım+ carplay media ve  logo geri görüş var benimki ne eder?

haziranda 115 e almıştım.

gerçi satsam yerine alacak araba da para da yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt