gacirti sesi

Arkadaşlar bu tunap 121 ve 921 arasında nasıl bir fark var kullanım alanları aynı gözüküyor.Bende burçları yağlamak için alacağım hangisini tavsiye edersiniz.

Arkadaşlar bu tunap 121 ve 921 arasında nasıl bir fark var kullanım alanları aynı gözüküyor.Bende burçları yağlamak için alacağım hangisini tavsiye edersiniz.
921 tam sentetik bir de insan sağlığı açısından daha az zararlı madde vs.. içerdiğinden bahsediyor., ben ses yaptığında bakımdan bakıma yağlatıyorum servis 121 Professional kullanıyor ama sanırım 921 az miktar daha kalıcı..

@forzaGilles evet 921 bir miktar daha pahalı fakat kalıcılık olarak daha uzun ömürlü olursa 921'i kullanmak daha mantıklı olur cevaplarınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@onurmat hocam daha önceki konularda paylaşılmıştı değişim fiyatı serviste 700TL'leri bulabiliyor ve 3-5 ay sonra yapmayacağının garantisi yok. tamam garanti de veriyorlar ama uğraşmak lazım tekrar götür tekrar değiştir vs.

@onurmat hocam daha önceki konularda paylaşılmıştı değişim fiyatı serviste 700TL'leri bulabiliyor ve 3-5 ay sonra yapmayacağının garantisi yok. tamam garanti de veriyorlar ama uğraşmak lazım tekrar götür tekrar değiştir vs.

@Erkin Yücel Bunun için yetkili servis gitmeye gerek olduğunu düşünmüyorum maliyeti bahsettiğiniz rakamın yarısı kadar özellerde. Tabi tercih meselesi. Benim sorunum çözüldü mü evet çözüldü. Dersen ki 3-5 ay geçsin sonrasında bana tekrarlamadığına dair dönüş yap yaparım.

Uygun olan ürün: Tunap 121 Professional 

Tabla burçları, amortisör takozları yağlayınız., aman dikkat şişenin tamamını kullanmıyorsunuz.!! 1/5 kadarı anca gider çok sıkınca daha iyi olur diye bir durum söz konusu değil.!!

Silikon sprey sıkmayınız.!! 

Arka amortisör e baktırın patlamış olabilir.!!
Hocam dediğiniz gibi Tunap 121 alıp sıkmayı düşünüyorum belirtilen yerlere umarım faydası olur hiç olmadı lastik değişiminden değişimine sıksak sıkıntı yaratmaz sanırım. Aşağıdaki bölgelere uygulayacağız değil mi? 

23E21C58-F1BD-4CA7-A801-C04E35899AD2.png

@forzaGilles hocam ben o ürünü sizden duygum aldım. Lastikler değişirken dün amartisor un alt bağlantı yerinde lastik gibi yer var oraya siktm biraz fazla sktm bir zararı olur mu? Birde o siktigim yerin adı 
Hocam sıktıktan sonra durumlar nasıl ses hemen yaptı mi yoksa geçti mi tavsiye eder misiniz?

Hocam dediğiniz gibi Tunap 121 alıp sıkmayı düşünüyorum belirtilen yerlere umarım faydası olur hiç olmadı lastik değişiminden değişimine sıksak sıkıntı yaratmaz sanırım. Aşağıdaki bölgelere uygulayacağız değil mi? 

Ekli dosyayı görüntüle 33099
Senede  2-3 kere yapsan yeterli., fakat ürünü kullandım sesi "kalıcı olarak" giderecek diye düşünceniz olmasın..

Geri
Üst Alt