Jump to content

elninomk8

SATILIK 2019 VW T-roc mavi renk HİGLİNE DSG

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2019 39 bin kmde kuzenımin aracı satılıktır. Sadece ön tampon değişmiştir. 195.500 cam tavan dsg otomatik higline mavi renktir

Boya ve değişen: ön tampon değişti . Harici hatasız boyasız ilk sahibinden.

FOTOĞRAFLAR:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar..

aracın sıfır satış fiyatı 196 bin..yaklaşık 3 hafta önce satın aldık.

fiyatta bi yanlışlık olmasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mersamut siz ne kadara aldınız bilmiyorum ama biz bugün çanakkale aldıgımız bayiye gittik bir dostumuz var 180 gibi alırız dedi dışardan satmamız daha mantıklı dedi. Sıfır fiyatının şuan 196 bin lira olması imkansız. Siz  almış olabilirsiniz ama internette 2. El en düşük t roc 198 bin lira

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gecen hafta sifiri dogus oto esenyurtta 195 bin lira, arayip sorabilirsiniz, , stokta bayagi var, galericilere veriyorlar. Bu araba türkiyede hic tutulmadi, B-Crossover bu fiyat bizim insanimiza pahali geldi ki bence de pahali

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym doğuş oto esenyurtu  pazartesi arayacagım bakalım .  Doğruysa ona göre fiyay yazarız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aralık teslim fiyat almıştık. Çift renk highline 193.500 fiyat verdiler. Sahibinden fiyatlarına aldanmayın. Liste fiyatını baz alıp sisiriyorlar.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araba tutmadi, yol tutusu berbat, alan pisman olup satiyor, 2.eli satilmiyor, test ettigimde golfün üstüne 40 bin lira istediler, dedim 50 bin lira verin golfümü veririm size, ellerinde kaldigi icin pazarlik sansida vardi, Q2'yide test ettim, o da cok kötüydü, yüksek araba 4 ceker degilse alinmaz sadece aile kalabalik ise düsünülür ama bu arac ne 4 ceker nede büyük aile arabasi,  sorun su ki bu araba ne? Zengin avrupalinin haftasonu av-piknik arabasi

Ben gittigimde bayiye ellerinde her renk troc vardi, hepsi 1.5 highlinedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Balistique evet dogrudur yani  arac benim değil ama  pazartesi sorduracagız. Yani  sizin değiminizle ederi 180 bin mi ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hurdanın bitmesini hesap etmiyorsunuz 

Geçen hafta 195 olan araç bugün +7 bin mecburen şişti ve 202 bin! 

Sarı sitedekiler çok yanılıyorlar ! 210-215 istiyorlar..

Bayide 202 ye halen var ??? Niye sarı siteden alsın millet?

Golfte durum farklı ...bayiler de yok 

Bu nedenle 10-15 bin değil ? +25 /+30 şişirerek koymuşlar ilana golfleri .. 

Dün yayınlanan  golf listesinde ? Değişiklik yok gözüküyor..ama hurda yı es geçmemek lazım

31 aralıkta 198 olan TDI/high/sunroof golf artık 205 bin (biten hurdayı bindirmek zorundalar

@firatkavcu

Sıfır trock 202 bin ise 

39 bin km 2019 model t-rock 187-188 bine işaret ediyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, krym yazdı:

Bu araba tutmadi, yol tutusu berbat, alan pisman olup satiyor, 2.eli satilmiyor, test ettigimde golfün üstüne 40 bin lira istediler, dedim 50 bin lira verin golfümü veririm size, ellerinde kaldigi icin pazarlik sansida vardi, Q2'yide test ettim, o da cok kötüydü, yüksek araba 4 ceker degilse alinmaz sadece aile kalabalik ise düsünülür ama bu arac ne 4 ceker nede büyük aile arabasi,  sorun su ki bu araba ne? Zengin avrupalinin haftasonu av-piknik arabasi

Ben gittigimde bayiye ellerinde her renk troc vardi, hepsi 1.5 highlinedi

Hocam yol tutuş kime göre neye göre? Kompakt suv bu araçlarda dört çeker olup olmamasının artık ne Türkiye'de, ne de dünyada bir önemi kalmadı. İnsanlar yerden yüksek olsun yeter diyor. Tarihinde ilk defa kompakt suv çıkartan markaların sayısı da son yıllarda çokça arttı. Artık suv araçlar dünyada daha fazla ilgi görüyor. Troc veya Q2 alan birisinin zaten araziye çıkma gibi bir amacı olmadığı gibi kompakt suv bu araçlar yerden yüksek hatchback olarak lanse ediliyor. Troc yeni olmasına rağmen dünyadaki satış rakamları da fena değil. Bir de kardeşi Tcross var. Giriş seviyesi isteyen Tcross-Troc, biraz daha lüks isteyen Tiguan, daha güçlü olsun diyen Touareg, araziye çıkayım diyen de Amarok alır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@firatkavcu Suan satilik 81 aracin 60-70 tanesi sifir, yukaridaki arabanin muadili 205  bin liraya ilanda, nacizane tavsiyem üce bese bakamdan elden cikarilmasi, her araba golf gibi ceyrek altin degildir, bu araba türkiyede tutmaz. 180 bin iyi fiyat, ederide assagi yukari bu, sifiri pazarlikla  200 altina alinir, cünkü bayagi sifir arac var, galerilerde biliyor satilmadigini

ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-mak-auto-2019-t-roc-1.5tsi-act-high.dsg-ciftrenk-camtav-0km-775911963/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak Hocam yol tutusu bence cok önemlidir, yan rüzgarlar-viraj performansi. Yerden yüksek olmasi artisi ama bunun yaninda digerlerinden feragat edilir, yillarca Q7 kullandim, agir bir araba olmasina ragmen virajlar hep sorunludur. (özellikle avrupadaki virajlar)

Dünyadaki satis rakkamlari ile türkiyedeki sartis rakkamlarini kiyasliyamayiz, türkiyede bariz bir sekilde tutulamdi. SW arabalar türkiyede tutulyor mu? Ama avrupada sedan passat göremezsiniz, %95'i varianttir, Avrupalilarin ve türklerin arabaya bakis acisi bile farkli. Dogus oto bile bu arabayi seneye siparisle getirebilriz diyorsa, bu araba türkiyede tutmamistir.

Kimisi yerden yüksek olsun istiyebilir, ama sadece yerden yüksek olmasi bizim ülkemizde yetmiyor, genclerin parasi yok ki avrupanin gencleri gibi alsin böyle arabalar, aileler türkiyede büyük.

Son olarak avrupada satilan Compakt suvlarin cogu 4 ceker, cogu en az 2 litre  hacimli motor, avrupada tutuluyor ama hangi arabalar tutuluyor, 1 tane önden cekisli tiguan görmedim desem yalan olmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence çok tatlı bir araç t roc ben golf kullanıcısıyım ama t roc u bu kadar ezmek de mantıksız geliyor hız sürat yapmayacağım zaten performans aracı arayan golf R aldın . İstanbul gibi leş yollarda hafif yüksek t roc ilaç gibi gelir. Memlekette tümsekten geçilmiyor. Ferrari alsan binemezsin zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, krym yazdı:

@AhmetCakmak Hocam yol tutusu bence cok önemlidir, yan rüzgarlar-viraj performansi. Yerden yüksek olmasi artisi ama bunun yaninda digerlerinden feragat edilir, yillarca Q7 kullandim, agir bir araba olmasina ragmen virajlar hep sorunludur. (özellikle avrupadaki virajlar)

Dünyadaki satis rakkamlari ile türkiyedeki sartis rakkamlarini kiyasliyamayiz, türkiyede bariz bir sekilde tutulamdi. SW arabalar türkiyede tutulyor mu? Ama avrupada sedan passat göremezsiniz, %95'i varianttir, Avrupalilarin ve türklerin arabaya bakis acisi bile farkli. Dogus oto bile bu arabayi seneye siparisle getirebilriz diyorsa, bu araba türkiyede tutmamistir.

Kimisi yerden yüksek olsun istiyebilir, ama sadece yerden yüksek olmasi bizim ülkemizde yetmiyor, genclerin parasi yok ki avrupanin gencleri gibi alsin böyle arabalar, aileler türkiyede büyük.

Son olarak avrupada satilan Compakt suvlarin cogu 4 ceker, cogu en az 2 litre  hacimli motor, avrupada tutuluyor ama hangi arabalar tutuluyor, 1 tane önden cekisli tiguan görmedim desem yalan olmaz

Ben yol tutuşun bu tarz araçlarda pek önemli olduğunu düşünmüyorum aslında demek istediğim buydu.

Teknolojiler ile birlikte avrupada da tercihler yavaş yavaş değişiyor diye düşünüyorum. Müsait olunca son yıllarda avrupadaki en çok satılan araç motor hacimlerinin ve çekiş sistemlerinin verisini bulursam paylaşırım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@firatkavcu Hocam sevenine saygi duyarim, ama türkiyede tutmadi, neden tutmadi yukarida yazdim. Mesela sw arabalari ben cok severim ama alsam elimde kalir, durum bundan ibaret, arabadan ne beklidigimiz kisiden kisiye degisir, ben zarar edilmeden elden cikarilmasi taraftariyim,  suan golfü satip tutmayan arabalardan bir tanesini alma niyetim var, fiyati söylesem gülersiniz, böyle bir araba bu fiyata, Hemde 2 litre üstü-otomatik-dizel 150 bin km 10 yasinda sadece 55-60 bin lira , tutmayinca serbest düsüyor fiyatlar piyasada

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tutulmamasının  sebebi ?

Torpidosunun meşe odunu kıvamında olması!

Yan Camlar altı iç malzeme yine tümden iman tahtası gibi!

Bunlar büyük not kırıkları

Birde bir araç highline olup Cruise control nasıl olmaz? Garip 

Yol tutuş ? TR de hayata tutunan 

Yola haydi haydi tutunur! 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Savatage yazdı:

Yol tutuş ? TR de hayata tutunan 

Yola haydi haydi tutunur! 

😂😂😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Naçizane tavsiyem öncelikle aracın fotolarını güneşli bir havada temiz ve bir park kenarında veya rezidans önünde çekin. Ikinci olarak acil satacaksanız fiyat bi miktar daha aşağı çekilebilir zira aynısı hatta fazla opsiyonlu da olabilir kasım sonunda Doğuş'ta 189 idi bir de pazarlık 1-2 olurdu mutlaka. ÖTV indirimi devam eder ve yine aynı fiyatlara yakın verirler zira elde 2019 model 0 km Troc bi hayli fazla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araçta gördüğüm kadarıyla lane assist kamerası mevcut ve ön vw amblemi ise accli. lane assist ve acc araçta açık mı? kullanmışlar mı? ayrıca aynı sınıftan 2008 satışa çıkacak. satışları etkileme ihtimali var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@firatkavcu Ben aracınıza değer bicemem fakat sahibinden bazlı fiyat belirlemenin sağlıklı olmadığını söyleyebilirim. Birkaç bayiyi telefonla arayıp fiyat alın. O fiyata göre aracin km, yaş ve hasar durumunu göz önünde bulundurarak fiyat belirleyin. 

T- roc guzel araç. Farklı ve tarz. Belli bir kesimin ilgisini çekiyor ama 200 bin bandında B sınıfı kalitesinde bir araca bizim  insanımız rağbet etmiyor. Açık konusayim o paraya 2. El 3008 yada C5 aircross düşünürdüm kendi adıma . Bu arada yeni gelecek olan peugeout 2008 geldiğinde piyasayı 3008 gibi domine edecektir. Hele Troc parasına full GT line gelirse piyasayı tekeline alır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Camda kamera var ama işlevsiz ön logoyu söküp arkasına bakabilirmisniz acc radar varmı diye eger varsa krizi fırsata çevirebilirseniz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@firatkavcu istersen faturayıda gönderebilirim.

Ayrıca opsiyonlarda var onları söylemedim..
saten diğer arkadaşlarda aynı şeyleri söylüyorlar..

neyse umarım herşey gönlünüzce olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym Evet arkadaslar aracı 190 bin liraya sattık demekki t roc alıcısıda oluyormus bu kadar gömmenin bir manası yokmus :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...