2020 OTOMOBİL FİYATLARI

@Alpyaman highline de bu paketlere ihtiyaç yok diye biliyorum, zaten standart değilmi bunlar.

@Savatage cam tavan ve dsg fiyat olarak oynatıyor ama ben araçta durban discover pro vs var diye kuruş fazla veren duymadım, hatta siyah golfümü satarken durbanları gören alıcı 18 jant bu arabayı çok yormuştur deyip fiyat kırmaya çalışmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Galericiler ve bayiler nereye varmak istemektedir? 

@Alpyaman ben bu araç comfortline ve uzerine bu opsiyonlar alındı diye düşünüyorum.

Aralık ayında bana verilen teklif formunda şu şekilde yazıyordu.

Cam tavan

Titan siyah döşeme

Carplay

Geri görüş kamera

Moderatör tarafında düzenlendi:
@SCC sıcak paraya varmak istedikleri aşikar, herkes gibi.

Daha 3-4 ay öncesine kadar bayiiler satış yok diye ağlıyordu şimdi ne oldu herkez araba almaya çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@SCC 

Bir yere varmak istemiyorlar bence. Tek istedikleri kısa vadede arabaları satabilmekti, sattılar. Şimdi gözlemlerine göre siparişleri geçtiler gelmesini bekliyorlar. Sıfır değeri bilinmeyen bi araca talep varsa çok doğal bir şekilde fiyatı yükselir. Mesela 2 sene golf gelmesin fiyatı 300de olur... 500de.

Şimdi hazır piyasa yükselmişken onlar da fiyatları şişirecek ve satışlara devam edecekler. Ne zaman ki satışlar düşer veya faizler yükselir o zaman araçlarda ucuzlamaya başlar. Fakat burada şöyle bir sıkıntı var eğer sipariş az ise tok satıcılık yapabilirler. Atıyorum yılda ortalama 2.000 adet satılıyor ve bu seneye 700 adet sipariş edildiyse fiyatlar pek umurlarında olmaz.

@tyrung bir dönem hep öyleydi, vw sadece siparişle araç getitir ve sipariş anında fiyat garantisi vermezdi, galericiler 80-100 araç alır ve bayi fiyatından %10-15 fazlasına satardı yine öyle olacak gibi görünüyor.

@firatkavcu valla öğretmen arkadaşım var ön ödeme yapmak için yer arıyor abartmıyorum ve aşağılamıyorum 87 binden çıkacak diyor. Bunu kim nasıl yaydıysa gerçekten iyi beceriyor 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@firatkavcu valla öğretmen arkadaşım var ön ödeme yapmak için yer arıyor abartmıyorum ve aşağılamıyorum 87 binden çıkacak diyor. Bunu kim nasıl yaydıysa gerçekten iyi beceriyor 
kusura bakmayın da meslektaşım herhalde ülke ekonomisinden ya da araç fiyatlarından bihaber. 87 binden o tanıttıkları modeller den biri çıksın kendime benzin döküp yakacam. :D

@kralmali sarı sitede 60 bin hasar kayıtlı bir tane 1.6 golf r line paket dizel araç var 2018 35 bin kmde dün 164 yazmıstı bugün 174 de çıkarmıs fiyatı sizce bu aracın ederi nedir alınırmı .

çamurluk kaput değişimi ve air bag açmış ahır hasar kaydı yok ama 60 bin hasar kaydı var

Geri
Üst Alt