2020 OTOMOBİL FİYATLARI

Screenshot_20200102-154314.png115 bin gosteriyordu 130 a çıkmış 1aya kalmaz 150 bini görecek herhalde. İşin şakası bir yana ama paramız pul oluyor😡

• Beğen
Tepkiler: SCC
Kendi aracımızı satıp model yenilemeyi düşünüyorduk sıfır km. 1.5TSI 150PS Highline DSG (kış paketi, sunroof, app-connect dahil) için Aralık fiyatı 193.800 TL idi. Araç gemiye yetişmediği için Ocak’a kaldı. Umarım absürt artış olmaz.

Bu kadar dırdıra / kayınvalide baskılarına 

Eldeki hanım bile değiştirilir ! Kabul yani ama 

Eldeki aracını değiştirmek için  ne gibi bir geçerli neden kaldı ki!

Araba davası benim için bitmiştir! 

250 binlik sıfır aracın  120 binini ne diye vergi olarak vericekmisim.

Hayrat / Çeşme biraz daha gaza gelen türbe / medrese yaptırsın.....

100 çuval vergi verene cennette TOKİ den konut vermiyorlar!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Alpyaman 😊 pardon ben aracınızı highline zannettiğim için ışık paket ne olaki diye düşündüm, mevzuyu yanlış anlamışım.

@Negatiwe S&S MOTORS BURASI TÜM ARAÇLAR BURADA PİYASANIN ÜSTÜNDE 2020 VW FİYATLARINI DÜŞÜNECEK OLURSAM SIFIR BİR HİGLİNE GOLF TE O PARALARA DENK OLACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

7000 km deki araçla !

27000 km deki araç !

Aynı model yılı , İkiside aynı donanım  aynı  temizlikte 2 araç boyasız nazarsız

Benim 7000 km olana vereceğim + bedel sadece Max ! 3500- 4000 lira olurdu.....zaten öyle olmalı..

Ama bakıyorum 5 bin 6 bin 7 bin km deki araçlara 20-30 k km de ki muadillerine göre +15 bin para isteniyor.

+15 bine motor rektefiye edilir sıfır olur....

Bu işler karışık!

Birileri Sarı sitede 

manuel göre + DSG farkı belirlemis

Sunroof farkı yine kafaya göre

Dizel farkı? 

Discovery prosu olan +15 +20 bin yapıştırmış????

Varmı bunlar 2. Elde şu kadar oynatır diyen  kurallar  talimatnamesi fiyat endexi cep tipi kılavuzu olan ?

Kimse bilmiyor (bende)

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt