2020 OTOMOBİL FİYATLARI

@Culture33 Başına 1 rakamı çok iyimser olmuş. Doğrusu 3 olacak. Başına 1 rakamı ile sadece pillerini alırız.

Ayrıca yerli olunca millet ÖTV teşvikli felan olacak sanıyor .Gümrük birliği anlaşmasına göre tek bir firmaya yerli diye ÖTV muafiyeti olması mümkün değil. Herkes ortada yerli arabadan ötv almazlar diye sallıyor. 
en iyi ihtimalle 1, ama 2'den başlayıp 3-4-5 de koyulacağıni görecek gibiyiz :) ve fabrikasının kurulmasının ardından (böyle bir girişimleri varsa eğer) kaç yüz bintane satması gerekecek, bunları satabilecek mi ve servis ağını kurabilecek mi? asıl sorular bunlar olmalı ve bu soruların neticesinde aracın diğer araçlardan daha ucuz olacağı ihtimalini düşürüyor.

• Beğen
Tepkiler: SCC

@chemdemir gecen aylarda 120 bine satamamisti @metinkar manuel oldugu icin, her iste bir hayir vardir, iyike satilmamis, güzel araba
@krym aynen satamadım o dönem zaten ilanı kaldırdım... bende otomatik alcaktım 135k bulmuştum ama kısmet olmadı zaten bu saatten sonra araç alamam şimdi aracı dolduruyorum:) bitti sayılır...

Arkadaşlar merak ediyorum 

aralık 2018 çıkışlı, 10600 km, 1.4 TSİ Manuel 125bg, cam tavan, ışık paket, highline, 18 orj jurva, boyasız değişensiz, yetkili servis bakımlı (😄

ne yazmak gerekir?

@Alpyaman 200 yaz bekle :) 160 altina satma, 160 üstüne ne kadar cikar bilmiyorum, 180 bine gitse sasirmam, artik max fiyati degil minimum fiyati verebiliyoruz sadece

Arkadaşlar merak ediyorum 

aralık 2018 çıkışlı, 10600 km, 1.4 TSİ Manuel 125bg, cam tavan, ışık paket, highline, 18 orj jurva, boyasız değişensiz, yetkili servis bakımlı (😄

ne yazmak gerekir?
@Alpyaman  mal senin ister 175 ister 200 yani ben olsam ferrari takas yazardım:)

Selamlar,

Sarı sitedeki fiyatlar artık çığrından çıkmış.

2017 model Tiguan Highline İçdış Rline:

Geçen sene (2019 Mart gibi) bir arkadaşa ,çok temiz bir arabayı(20.000 km. idi) 195 'e aldık.

Şu an (10 ay geçmiş) 250-270 bandında rakamlar var.

@Alpyaman hep ilanlarda görüyorum ve merakımdan soruyorum;

ışık paket ne oluyor?

@aydancan 170-80 bandındaki arteonlar 250-260 olmuş, tiguan için fiyatlar normal gibi.

Geri
Üst Alt