Golf 7.5 U/çiftJ LED

golfomania

Üye
İsim
Serkan
arkadaşlar selamlar....golf 7.5, 2017 aracım için U yada çift J LED düşünüyorum...yaptıran vardır muhakkak, yardımcı olursanız çok sevinirim...Mersinde yaşıyorum...nerede yaptırabilirim? internette satılanları aldığımda ayrıca ampül de alınıyor mu? orjinal çıkma alsam olur mu? montaj işlemini illa ki serviste mi yaptırmalıyım? sık uzun yol yapan biriyim, mercekli bi xenon olacak ama aydınlatmada sıkıntı yaşar mıyım? sizin taktırıp memnun kaldığınız ürünler varsa onu sipariş edeyim...sorularım biraz kalabalık kusura bakmayın ama yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim şimdiden

Aracınız 7.5 olduğundan çift J olanlardan bakın. Ben 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Benim farlarda uzunlar gömülü ve performansı çok iyi. Kısalarda ise H11 led far var. Yağmurlu gece sürüşleri hariç çok memnunum. Yağmurlu gece sürüşlerinde her led far da görüş sıkıntısı yaşanıyor. Beyaz ışık yağmur damlalarına çarparak yansıma yapabiliyor.

Gün ışığında dahi Çift J ler çok net görünüyor. Arabanın havasını çok değiştiriyor. Tavsiye ederim.

IMG-20191209-WA0015_1576137211682.jpg

IMG-20191209-WA0016_1576137211562.jpg

@chemdemir çok yakışıklı görünüyo, güle güle kullanın, nerden almıştınız ben de orada temin etsem

yani bende tavsiye ederim...

ben d2s xenon kit taktım görüntü daha iyi...

benim aldığım yer beyaz_garage @Metsa9619

B709D9A5-4D89-40EE-BD5B-1A853FEE6F90.jpeg

BACB6B6F-9D71-45E3-8174-5775BCCB80D3.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de aynı sorulara cevap arıyorum. Arka stoplara da kayar led taktırmak istiyorum. Orijinal olanlar bir de TAİWAN malı olanlar var. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz ? İzmirdeyim. 

@metinkar metin bey cahilliğimizi mazur görün, şimdi bu farlarda gündüz LED leri var, ama mercekli bixenon da var değil mi, yani uzun kısa xenon 

@Srknzgn orjinal olanlar bildiğim kadarıyla çok pahalı ve 10 bin tl yi buluyor diyorlar, taiwan malı replika alana kadar çıkma orjinal alsak nasıl olur acaba?

@golfomania önceliğim çıkma orijinal almak. Nereden bulacağımı araştırıyorum. TAİWAN olanlar da çok farksız değil aslında, sadece yapmışken orijinalini bulduğum gibi yapıp çehresini değiştirmek.Ön Far ve arka stoplar arabayı başka bir seviyeye çıkarıyor. 

@golfomania beyinleri üzerindeyse fiyat iyi gibi ama değilse bir bu kadar da onlara vermeniz lazım.

Geri
Üst Alt