piano black kaplama

hsyn

Üye
İsim
Hüseyin ARABACI
Arkadaşlar yaptıran çoktur eminim aynaları kaça kaplattınız ayna ve stop kaplatmak istiyorum şimdiden teşekkürler [emoji120]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynayı kaplatmak güzel ve orginal görünmüyor tavsiye etmem. Aliexpresten kapak alın bence. Bu ürünü tavsiye ederim ben aldım konusunda fotoları var. Kaplamadan daha güzel.

TRY 96.97  20% İndirim | 2 adet VW Golf 7 için MK7 7.5 GTD R GTI Touran L E-GOLF Yan kanat ayna kapağı Caps Parlak Siyah dikiz aynası kılıf Kapak
https://a.aliexpress.com/eBf6kebXl

B3241415-9F0E-4256-9FCF-F872306A4FB5.jpeg

Bence kaplatma fiyatına çinden direk kapak alın. Siyah kapak aldım yaklaşık 100 liraya çok memnunum 👌

Çin’den aldığımız ürünlere artık vergi çıkıyor sanırım 50 lira vergi çıkartmasınlar bize

@hsyn vergi sonrası forumdan yine alan olmıştu 15 20 lira vergi çıkmıştı diye hatırlıyorum hocam. Hiç bulamazsanız bence çıkma siyah kapak alın takın. Aracı satarken yine satarsınız en en kötü, kaybınız olmaz :)

Ayna 100 lira stopları da 120 lira civarlarında kaplıyorlar istanbulda

Vergi 15 lira sadece. Kaplatma kapak al bence. Kaplama ile kapak arasında inanılmaz görüntü farki var.

Kapak dan herkes memnun:) bende kapak alacağım inşallah saygılarımla Beyler Allah’a emanetsiniz

Geri
Üst Alt