2020 model golf fiyatları

bf417

Katılımcı Üye

İsim
sedat küçük
Evet değerli forum üyeleri 2019 un sonlarına doğru ülkemizde yaşanan sıfır araç yoksunluğu sebebiyle 2. el araç piyasası adeta bayram havasını yaşarken sıfır araç alacak bir çok arkadaş 2020 güncel fiyatlarını bekliyor, bugün vw sitesine fiyat bakmak için girdiğimde şöyle bir yazıyla karşılaştım "fiyatlar güncellenmektedir" önümüzdeki günlerde 2020 model golf alan veya sipariş geçen arkadaşlar fiyat bilgilerini paylaşırlarsa faydalı olacaktır diye düşünüyorum, şimdiden alanlara hayırlı olsun, iyi günler.

Screenshot_2020-01-01-23-15-00.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam 2019 model satışları devam edecek, 2020 modeller mart-nisan gibi gelecek gibi bir bilgi dönüyor ama belli de olmaz. :)  

Hocam 2019 model satışları devam edecek, 2020 modeller mart-nisan gibi gelecek gibi bir bilgi dönüyor ama belli de olmaz.  :)  
2019 ellerinde varsa niye 2019 da satmadılar distribütörler de mi stokçuluğa başladı güzel ülkemde.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu son dönemlerde olan bir trend, araç getirme arzı kıs talep yukselsin normalde satamayacağın fiyata sat, asıl olan ise ithal edilenleri geçersek Renault ve Fiat marka araçlarda bulunmuyor, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Renault ve Fiat fabrikalarında üretim durdu mu acaba.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu son dönemlerde olan bir trend, araç getirme arzı kıs talep yukselsin normalde satamayacağın fiyata sat, asıl olan ise ithal edilenleri geçersek Renault ve Fiat marka araçlarda bulunmuyor, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Renault ve Fiat fabrikalarında üretim durdu mu acaba.
Geçen sene firmalar ülke içi yıllık satış kotalarını doldurdular, hatta üzerinde araç sattılar. üretim ve planlamayı buna göre yaptıkları için içeriye daha fazla araç gelmedi. sonuçta araç üretiliyor fakat onların hangi pazarlara  gönderileceği v.s. daha önceden belirlenmiş oluyor.

mesela bu sene satış hedefleri 600-700bin. bu sayısının üzerinde talep olursa 2020 son ayları yine benzer bir durum oluşur, yok eksik olursa 2018 gibi ağlamaya başlarlar.

yalnız kotalarını %50-%60 azaltarak kotaları doldurdular. bunun için 2018 ile 2019 yıllarının araç satış rakamlarına bakılması yeterli olacaktır.

Ne guncellemeymis arkadaş iki gündür yapamadılar.

Gelmeyecek / olmayacak araca neyin güncellemesi?

Bu güncelleme sadece 2. El piyasasını + xxx miktar daha yükseltmeye yarar...

Bakalım 2. Eli ne kadar yükseltecekler?

@bf417 biz zaten dün açtım bu konuyu ve tartısıyoruz bence oraya girip yorumları okuyabilirsiniz

@Savatage nihayetinde dod diye bir galeri sahibi doğuş, mutlaka elindeki ikinciel araçların değerini arttırmayı planlamıştır, plansız programsız olmaz bu mevzular.

2015/2016 model

Comf. 1.2 TSI / manuel / sürüş konforlu / ışık paketli araç 

Km 30-40 bin arası boyasız nazarsız 

Golflerin ederi gideri araç başında pazarlık dahil 110 bini de gördü ya?

Yani ilana 113 yazıp beklenir 110 dan direk gider....

@Savatage o fiayata bana comfortline bulur MSN benim 1.2 tsi 31000 km maşallah en ufak boyasi ve kazası yok. 2016 model benden 104 e istiyorlar. 

@Fotoburak27

104 e mı vereksiniz yani ?

Hata edersiniz !

Araç 110 eder!!! 

Geri
Üst Alt