DRL nin Sürekli Aktif Olması

cengizkpt

Yeni Üye
İsim
Cengiz
Merhabalar.

Öncelikle tüm üyelere sağlıklı ve huzurlu bir yeni yıl dilerim.

Aracım Golf MK7 TDI Comfortline 2012 sonu. Aracımda orijinal BiXenon ön far grubu bulunuyor. Farlarda kullanılan DRL gündüz farı ampulleri olan halojen PW24W ampulleri sarı led olanlar ile değiştirdim, şu an normal çalışıyor. Amacım şık bir görüntü elde etmek, görüntüyü orijinallikle fazla oynamadan biraz da amerikan parka benzetmek. Sorum şu: Kısa farlarım açıkken de DRL ler aktif olsun yani sönmesin istiyorum, böylece DRL ler gece ve gündüz sürekli aktif olacak (Far anahtarım sürekli Auto konumunda yani ışık sensörü de mevcut). Bununla ilgili netde aşağıdaki kodlamayı buldum, uygun mudur? Şimdiden teşekkürler.

If you want the DRLs to illuminate to 100% with low-beam lights:
1-Search for Leuchte4TFL LB4
2-Select Lichtfunktion B 4 Only if the existing setting is not active, change to Abblendlicht links
3-Search for Leuchte5 TFL RB32
4-Select Lichtfunktion B 5 Only if the existing setting is not active, change to Abblendlicht rechts

Lichtfunktion Standlicht allgeimen

Dimwert direction maximize

Dimwert ne kadar parlaklıkta ayarlamak istiyorsanız o kadar yazın

Lichtfunktion Standlicht allgeimen

Dimwert direction maximize

Dimwert ne kadar parlaklıkta ayarlamak istiyorsanız o kadar yazın
Teşekkürler ancak kısa farlarla birlikte sürekli yanmasını istediğim ampuller gündüz sürüş farları (DRL), belirriğiniz kodlamalar stoplar için değil mi?

Bu kodlama genel bir kodlamadır sinyallere kodlarsanız sinyaller yanar uzunlara kodlarsanız uzun farlarınız kısa farlarınız ile beraber yanar yani hangisinin kısa farlarla birlikte yanmasını istiyorsanız o farın kanalına üsteki kodlamayı yapmanız yeterli olucaktır

Geri
Üst Alt