Trendeline paket

Dogan55

Yeni Üye
İsim
Doğan
2012 trend golf 6 var aux girisi var ancak aktif olmuyor menüde harici üzerine gelip AÇIK konuma getirdiğim halde telefondan sesi araca vermiyor ayrıca telefondan da ses gelmiyor?? Bide seyir halindeyken aracın kapıları açılıyor çocuk var korkuyorum kapıyı açacak diye manuel kilitledim mecbur bu seferde arkaya binen kapısı açılmadan inemiyor.. Var mıdır bunlara çözüm??

Kabloyu değiştirip deneyin sorun kabloda 4 yıl golf6 da aux tan dinledim aynı sorun bendede olmuştu.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0
@Dogan55 

Kapı kilit senkronizasyonunu araç menüsünden yapabilirisiniz , sanırım ingilizce olduğu için ayarlayamadınız , youtube'da örnek ayar videoları mevcut.

• Beğen
Upvote 0
Bu ikinci kablo kablo diyosan alayım transmitter kullan dedi millet o yüzden sordum ama çözemedim bu arabayı bi aux bile çalışmazsa ne diyim.. USB girişi de yok zaten

Upvote 0
@DoğanARABACI yoo Türkçe menü.. izledim videoyu otomatik kilit diye bir sey var onayladım kilit sesi geldi 20 km hızı geçince ancak dışardan açılmıyor içeriden kapıyı açtığınızda tekrar açılıyor .. koskoca ww bı düğme koyup otomatik kilit yapamamış yazık yav

Upvote 0
@DoğanARABACI yoo Türkçe menü.. izledim videoyu otomatik kilit diye bir sey var onayladım kilit sesi geldi 20 km hızı geçince ancak dışardan açılmıyor içeriden kapıyı açtığınızda tekrar açılıyor .. koskoca ww bı düğme koyup otomatik kilit yapamamış yazık yav
Konuyu yanlış anlamadıysam otomatik kapı kilitlendiğinde zaten dışarıdan açılmaması gerekmiyor mu?Sonuçta dışarıdan açılmasın güvenli bi sürüş olsun diye otomatik kilit var.Siz kontağı kapatıp anahtarı çektiğinizde yada kapıyı içeriden açtığınızda kapılar açılır.

• Beğen
Upvote 0
@driver_can yanlış anlamışsın ben diyorum ki içeriden açılmasın Çocuk arabada kapıları açtığında tık diye açılıyor kilitli olsun araç durunca açılsın?? Bunun bir yöntemi yok mu?? Kapıyı manuel olarak çocuk kilidini aktif yaparak kullanıyorum mecburen ancak bu seferde içerden inmek isteyen inemiyor mecbur kapısını dışardan açıyoruz

Upvote 0
İçeriden çocuk kapıyı açmak istiyorsa başka bir çaresi yok malesef her seferinde inip dışarıdan kapıyı açmanız gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Upvote 0
@driver_can yanlış anlamışsın ben diyorum ki içeriden açılmasın Çocuk arabada kapıları açtığında tık diye açılıyor kilitli olsun araç durunca açılsın?? Bunun bir yöntemi yok mu?? Kapıyı manuel olarak çocuk kilidini aktif yaparak kullanıyorum mecburen ancak bu seferde içerden inmek isteyen inemiyor mecbur kapısını dışardan açıyoruz
E serisi mercedes’te alsanız durum yine aynı., zaten doğru olan da budur., çocuk klidini açtınız mı her defasında inip araçtan kapıyı açmanız gerekli.!

• Beğen
Upvote 0
@DoğanARABACI bunu biliyorum zaten böyle yaptım ancak bu sefer arkada oturan inemiyor ben aşağıya inip dışarıdan kapısını aciyorum.. neyse bunun basit çözümü bir düğme ama yok adamlar koymamislar

Upvote 0
Maalesef arkadaşım, böyle bir şey mevcut değil. önceden araçta oturan varsa ve aracı kumandadan kilitlediğiniz de araç içeriden açılmıyordu, fakat bu daha sonraları güvenlikten dolayı olduğunu düşünüyorum iptal edildi. sadece iptal edilen o değil. daha önceki golfümde emniyet kemerini takmadan, el freni otomatik inmiyordu, şimdilerde farketmiyor emniyet kemeri takılı olsun veya olmasın her halükarda el freni otomatik olarak iniyor.

(yazarken aklıma geldi, açama manuel / otomatik farkı olabilir mi?)

Upvote 0

Geri
Üst Alt